Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

MDA Vario a přetaktování procesoru

jan.majka (32)|20.6.2006 15:50
mám otázku můžete mi poradit co mám v tom vašem skvělém vyhledávači zadat aby mi to našlo téma kde se rozebýralo přetaktování procesoru na Variu? Já totiž nechápu toho inteligenta co vymyslel tohle zkur.... vyhledávání. díky
ElSoft (1244)|20.6.2006 15:53
zkus napsat[CODE]Přetaktování AND Vario[/CODE] a ťapni na Enter:sarcastic:
Zdenek Malinsky (9781)|20.6.2006 16:01
[QUOTE="jan.majka"]rozebýralo[/QUOTE]Možná by bylo lepší místo nadávek a urážek používat mozek. Opravdu to nebolí a nic to nestojí. Stejně jako informace na tomto webu a fóru.
Vlastislav Šťastný (275)|20.6.2006 18:29
Proč si to nenajdete na jiném webu, který má lépe zpracované vyhledávání?
atomion (1159)|20.6.2006 19:23
Tak takhle se vytočit a nadávat na ce4you..?? :sarcastic: :D To snad není možný.. Vždycky jsem tu vše našel.. :sarcastic:
flashman (1366)|20.6.2006 19:36
No jedna věc je neumět hledat (taky se mi to obcas stalo) a druhá je nadávat na takhle perfektní (sice trochu nestabilní) stránky.
Mě odsud vykopnout, tak bych možná ani nechtěl nový PDA
Skoro bych tuhle diskusi smazal
Pavel Koza (4761)|20.6.2006 20:05
1. Ten inteligent jsem ja. Nikdo netvrdi (a ani si nemysli), ze je vyhledavani dokonale, ale pouzivat se da. Jen to chce trochu dat si zalezet na specifikaci dotazu.
2. Na novych strankach se pracuje (vazne). Bohuzel vyvoj a novy HW stoji statisice korun (jo, STATISICE), a protoze me prostredky nejsou ani zdaleka neomezene, proste to trva. Pokud se chcete stat sponzorem, nic Vam nebrani, cislo uctu poslu na vyzadani.

Jelikoz pokladam odpoved za vycerpavajici, tuto diskuzi zamykam, at se tu nejitri vasne.