Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Asus MyPal A730/W + max. kapacita karty?

Phantomash (43)|20.6.2006 14:56
Může mi někdo poradit jestli bude A730 spolupracovat s 4 GB SD kartou? :O
beecher (9270)|20.6.2006 15:15
Bude, proc by nepracoval?

BTW Koupit na e-shopu a kdyz to nebude fungovat tak do 14 dnu vratit...
Phantomash (43)|21.6.2006 13:25
[QUOTE="beecher"]Bude, proc by nepracoval?

BTW Koupit na e-shopu a kdyz to nebude fungovat tak do 14 dnu vratit...[/QUOTE]

Dik za info.
Nu coz dobra tedy. Vyzkousime a uvidime :D
Twister_ce4you (107)|21.6.2006 18:15
mno vlastnim MP3 prehravac na SD karty (starsiho data vyroby) a v dobe kdy byl vyraben prakticky neexistovala SD karta vetsi nez 500MB a tak taky karty vetsi nez 500MB neprecte.... Mno tak ted jako prehravac pouzivam svuj ASUS...
Phantomash (43)|27.6.2006 08:33
Tak a karta je objednaná. Huž se na ni moooc těším a hlavně na to, jak tam všechno narvu. To zas bude přeplněná zbytečnostma :D
Dám vědět jak jsem dopadnul :sarcastic:
Phantomash (43)|28.6.2006 11:31
A je to. Karta je doma. Je to Pretec SecureDigital Cheetah 133x a zatim to vypada, ze funguje :D
Phantomash (43)|28.6.2006 14:38
[QUOTE="Phantomash"]A je to. Karta je doma. Je to Pretec SecureDigital Cheetah 133x a zatim to vypada, ze funguje :D [/QUOTE]

Tak bohuzel, velike zklamani. Karta prestala fungovat. Je mrtva. Chova se naprosto stejne jako jedna 2 GB co si koupil kolega, taky Pretec. Chvili bezela, krasne kopirovala a ..... tuhej pocitac a konec.

:O :oops: :disgusted: :( :(( :mad:
spamoid (83)|28.6.2006 16:34
Myslite, ze je to tim, ze je to Pretec? Ja ho mel za solidni znackou s dozivotni zarukou... Mel jsem jeden 256MB ve fotaku (to uz je let...) a do dnes je funkcni...
beecher (9270)|28.6.2006 16:42
[QUOTE="Phantomash"]Karta prestala fungovat. Je mrtva.[/QUOTE]Spatna ctecka?

BTW Pokud prestala fungovat, tak ji reklamujte... ;)
Surgical (2364)|28.6.2006 21:00
Co znamena dozivotni zaruka? :) Do konce zivota karty? A kdyz karta umrela...
Ne. Pretec je docela slusna znacka, stejne jako vsechny ostatni...ale aplikace zaruky spis odvisi od solidnosti prodejce...obvykle to resi vymenou na miste, neb funkcnost je obvykle schopen odzkouset na pockani.
Phantomash (43)|29.6.2006 08:36
Ja nechci tvrdit to, ze je to znackou karty. Napsal jsem pouze svoji zkusenost a ta je bohuzel prozatim takova, ze se mi do ruky dostal 2x Pretec (1x 2GB a 1x 4GB) a ani jedna z nich napoprve nefungovala spolehlive.
Cteckou karet to asi nebude, pac ji pouzivam dost casto. Vyuzivam ji pro prenos dat nejen pro PDA, ale i pro DiGi foto. Ted mam Kingston(y) a to SD i CF a tyto karty mi funguji naprosto spolehlive.
Reklamovat ji samozrejme budu. Dnes ji jdu vratit.
:mad:
Phantomash (43)|14.7.2006 13:41
[QUOTE="Phantomash"]Ja nechci tvrdit to, ze je to znackou karty. Napsal jsem pouze svoji zkusenost a ta je bohuzel prozatim takova, ze se mi do ruky dostal 2x Pretec (1x 2GB a 1x 4GB) a ani jedna z nich napoprve nefungovala spolehlive.
Cteckou karet to asi nebude, pac ji pouzivam dost casto. Vyuzivam ji pro prenos dat nejen pro PDA, ale i pro DiGi foto. Ted mam Kingston(y) a to SD i CF a tyto karty mi funguji naprosto spolehlive.
Reklamovat ji samozrejme budu. Dnes ji jdu vratit.
:mad: [/QUOTE]

Tak a kartu mam novou a (zatim) funguje dobre :yes: ;)