Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Headset a GPS soucasne na MDAII?

peterpan (19)|19.6.2006 11:13
Je mozne zprovoznit GPS bluetooth modul a headset BT modul soucasne na MDAII? Problem je, ze headset BT rozhodim bez problemu pres MS stack a profil, ale kdyz sparuju GPS modul napise to hlasku, ze vytvoril seriovy profil, ale nenalezl jsem kde. GPS zas rozhodim pres widcomm BT ovladac, ale zase to nebere headset profil. Je nejaka jina moznost jak tyhle zarizeni skloubit? Dekuji za nfo. Hledal jsem ve forech, ale nic o techto dvou vecech.
peterpan (19)|19.6.2006 20:39
Dokonce se me uz pres widcomm driver zobrazi symbol sluchatek na vrchni liste, ale profil headset se me nepodari zapnout. Respektive tf. nereaguje pri volani na headset a ten sice pripojeny pres BT je, ale nic vnem neni slyset. :( Asi to nejde dle zadnych reakci. ,ú
Surgical (2364)|19.6.2006 20:57
Obavam se, ze na blabol nelze smysluplne odpovedet. Ale pokusim se.
Predne si ujasni, zda mas v PDA skutecne Widcomm BT stack nebo MS BT stack. Oba tam sichrove nemas, nebo mas-li, nebude radne fungovat ani jeden z nich.
Dale si ujasni, ze BT headset bude fungovat pouze a jen s...telefonni aplikaci tveho MDA, s nicim jinym. Hlasky navigace ani mptrojky z prehravace do nej nepropasujes.
Nakonec BT GPS modul komunikuje s MDA/PDA pres BT serial port (to je nazev BT profilu) a po sparovani se obvykle tento port v MDA/PDA vytvori. A na tomto portu pak musis hledat prisun NMEA dat v prislusne GPS aplikaci nebo navigacnim softu, ktery/e hodlas provozovat.

P.S. profily BT serial port i BT handsfree/headset lze provozovat simultanne, neboli soucasne, ja je tak napriklad provozuji zcela bez problemu.
peterpan (19)|21.6.2006 20:35
Predne mam nainstalovany jak original ms stack tak dodatecne bt widcomm stack. Oboje je plne funkcni. Samo, ze ne soucasne to snad, ale clovek , ktery pda pouziva vice nez jen k telefonovani pochopi. Jde jen o to, ze jsem chtel vedet kde se vytvori na original ms stack ohlaseny seriovy profil po sparovani? Dekuji, alespon za info, ze headset profil pres neoriginal widcomm driver s tf softem mda nepojede.
P.S.
Trosku nerozumim tve cestine. "sichrove" to je co? Mrkni se radeji na www.pravidla.cz