Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

PhotoContacts Pro

No1 (74)|19.6.2006 07:12
Zdravim
Ma nekdo z vas zkusenost se %subj%? Povedlo se mi to nainstalovat, prekousnul jsem, ze si neumi vzit fotky, ktere jsou jiz u kontaktu prirazeny, ale mam problem, se kterym neumim hnout. Pri prichozim hovoru se mi sice zobrazi fotka volajiciho pres cely display (tak to mam nastaveno v aplikaci), jenze spodni tretinu prekryje standartni dialog prichoziho hovoru. Jak a co nastavit, aby tento standartni dialog nebyl videt?

Diky, Zdenek
lenin (75)|19.6.2006 11:24
Zaujimave, skusal som to na mojom variu a islo to uplne v pohode. Skusil by som tu aplikaciu znova preinstalovat - a netreba ju zabudnut dat do hlavnej pamate. Soft je to sice pekny, ale podla mojho nazoru prilis zatazuje system, takze hned aj letel.. :)
No1 (74)|19.6.2006 11:44
Zvlastni. Jeste jednou jsem to preinstaloval a uz to chodi (a to jsem to pred tim 2x instaloval a odebiral).

Zdenek
tazz1 (680)|19.6.2006 11:52
Jak moc to zatěžuje systém? Je to znatelný??? Docela mě to láká
No1 (74)|19.6.2006 11:58
Zatim jsem si nevsiml zadneho zpomaleni. Ale na nejake zavery je jeste veeelmi brzy.
lenin (75)|19.6.2006 11:59
Tazko povedat. Ked som to skusal, mal som povodnu t-mobile romku a pomale bolo uplne vsetko a vzdy :) Teraz mam romku z Qteku a pretaktovane na 228 Mhz. Tiez rozmyslam, ze by som to znova skusil, ale obavam sa, ci to nebude "zrat" baterku.. Neviem totiz ako je to s aplikaciami, ktore bezia na pozadi - ako sa prejavuju na vydrzi baterie. Ak niekto vie odpoved na tuto otazku, potom mu budem velmi vdacny..

Inak ide o vyborny soft. Napriklad ked niekto vola, vidite meno, pripadne cislo napisane velkymmi pismenami (oproti tej prtavej buline je to znacne lepsie). Takze aj bez pouzitia fotografii to ma vyznam..
Marty-McFly (384)|19.6.2006 19:19
Používám na compactu už hodně dlouho.. na compactu jsem výrazné zpomalení nepoznal, ale jak na tom bude vario, nevím.. :)
tazz1 (680)|19.6.2006 19:35
Takze si neporadi s fotkama klasicky u kontaktu?
lenin (75)|19.6.2006 21:55
poradi..
No1 (74)|20.6.2006 07:18
Poradi? Tak na to jsem neprisel. Po spusteni aplikace jsem mel stale u vsech lidi misto fotky "hvezdicku", ackoliv u nich fotky v kontaktech jsou. Musel jsem prirazovat fotky rucne (resp. pojmenovat soubory stejne jako jsou jmena v kontaktech a nakopirovat to do urcene slozky).

Zdenek
lenin (75)|20.6.2006 09:53
[QUOTE="Czech"]Poradi? Tak na to jsem neprisel. Po spusteni aplikace jsem mel stale u vsech lidi misto fotky "hvezdicku", ackoliv u nich fotky v kontaktech jsou. Musel jsem prirazovat fotky rucne (resp. pojmenovat soubory stejne jako jsou jmena v kontaktech a nakopirovat to do urcene slozky).

Zdenek[/QUOTE]

Mea culpa... Zle som to pochopil.