Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Q-tek S200 zamrznutí po hard resetu

eldenor (3)|19.6.2006 02:19
Zdravim , stal se my opravdu kuriozni problem , ktery se mi stal takto
Koupil jsem si na inzerat zarizeni od Nemeckeho operatora a to O2 XDA (S200). Lec toto zarizeni je defaultne vybaveno nemcinou, nahral jsem na zarizeni lokalizaci pro S200 " Interwrite CZ" ktera zpusobila ze zarizeni sice nabehlo ale nefungovalo tlacitko start (nevyjelo menu ani na screenu) a ani ponekolika SF resetech. Provedl jsem tedy Hard reset a zarizeni my odmita nabehnout. PROSIM O JAKYKOLIV HELP jsem zoufalej, zarizeni mam 2 dny a uz to vypada beznadejne. Prikladam Fotky


Dekuji za JAKYKOLIV HELP
Eldenor
ICQ: 104735987
mail: Eldenor@seznam.cz
tel: 605 577336
zoky (44)|19.6.2006 09:44
Skus to hodit do bootloaderu (podrzanim tlacitka camera a kratkym slacenim resetu - tlacitko camera drzis kym sa neobjavi trojfarebna obrazovka).
Potom Nea zapoj na USB a spusti upload ROM, bud povodnu nemecku O2, alebo sa pozri na dalsie, JAMin iMate, Qtek S200 alebo DOPOD 818 Pro.

Tieto ROM najdes na ftp://xda:xda@ftp.xda-developers.com/Prophet v casti shipped.

Neviem ci sa ti podari nahodit nieco co ma nizsie verzie IPL/SPL ako 2.xx.0001, ale DOPOD WWE urcite nahodis (pozor, nedavaj tam cinsku CHS verziu :!: ).
Mozno by nebolo zle stiahnut z o2online.de priamo DE verziu a dostanes Nea do povodneho stavu.
eldenor (3)|19.6.2006 20:47
:D Zoky nesmirne ti dekuji , po nahrani nove ROMky slape S200 jako DOPOD ale myslim ze lepe nez s puvodni Romkou .dekuji ti moc :) :) :)
eldenor (3)|19.6.2006 21:00
Uz frčíííííííí


zoky (44)|19.6.2006 21:19
Som rad, ze ti to fachci.
Inac sposobene to bolo tym, ze interwrite je vraj len na anglicke verzie systemov...cize na tejto DOPODke by ta cestina mohla slapat, aj ked je to zrejme testovane na QTEk S200 ROMke co ponuka samotne sunnysoft.
median_ce4you (1)|26.6.2006 23:34
Zdravim, cetl jsem o vasem problemu se zmizelou nabidkou start pri instalaci Sunnysoft InterWrite. Chtel bych se zeptat, jestli se vam tu cestinu podarilo na te nove romce rozchodit? Mam totiz Xda Neo take z nemecka a mam uplne stejny problem s nabidkou start, nastesti ten hard reset mi pomohl alespon to vratit.
matrad (267)|30.6.2006 10:10
Jak psal zoky, kdyz tam mas nemcinu tak to kravi s InterWrite od sunnysoftu. Na AJ to pojede, ale ja s ni mam jen spatne zkusenosti a radsi jsem ji tam vubec nestrkal i kdyz ji mam (odinstalace nepomuze, pouze hard). Je to mnohem, ale mnohem sviznejsi :)
viz:
treti prispevek :) https://www.ce4you.cz/forums/view_topic.asp?t=13816&dd=0&fi=80
Kamil_mrc (5)|11.4.2007 23:20
Vážení mám podobný problém. Dostala se mi do ruky ruská verze pod názvem I.mate JAMin. zkusil jsem přesně češtinu a nejde mi menu. Bohužel mi nejde nic z toho co uvádíte. Když provedu restart tak mi tam skočí tři barvy ale dál se to nepohne ať s tím dělám všechno možné. Děkuji za dobrou radu nad zlato.