Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

ipaq 3870 z ger na us

lck77 (9)|20.10.2003 23:01
Dobry den,
Koupil jsem si sve prvni PDA IPAQ 3870, bohuzel s nemeckymi pocket pc 2002..

A mel bych dotaz, ohledne zmeny na anglictinu, popripade pocesteni.. Lze vubec a jak? Koupil jsem samotne PDA + USB kabel... Zadny soft k nemu nemam, puvodni majitel rikal, ze cestina neni problem na netu stahnout, ale nejak nemuzu najit funkcni verzi na muj ipaq.

Predem moc dekuji za odpovedi..

PS: vysvetlovat polopate, nejsem dosut plne seznamen...

Dekuju
s pozdravem Petr
PavelR. (2184)|21.10.2003 08:21
[QUOTE="lck77"]Dobry den,
Koupil jsem si sve prvni PDA IPAQ 3870, bohuzel s nemeckymi pocket pc 2002..

A mel bych dotaz, ohledne zmeny na anglictinu, popripade pocesteni.. Lze vubec a jak? Koupil jsem samotne PDA + USB kabel... Zadny soft k nemu nemam, puvodni majitel rikal, ze cestina neni problem na netu stahnout, ale nejak nemuzu najit funkcni verzi na muj ipaq.
[/QUOTE]

.. se zmenou jazyka ROM je to vzdy problem a to nejen proto, ze vyrobci PDA/jejich servis Vam tuto operaci nikdy neprovedou a v pripade jakehokoliv problemu samozrejme ztracite zaruku. Nicmene neco malo najdete napr. zde. Jinak se toho da najit vic ... Samozrejme vse je jen Vase nebezpeci ...

Co se tyce lokalizace tak pro jeji spravnou funkcnost musite opravdu mit anglickou ROM.

PavelR.
lck77 (9)|23.10.2003 12:18
Dekuji za rady, Updaty ROM mam jiz stazene, ale nechce ho to schrupnout..
Ma nekdo osobni zkusenost se znemou ROM?

Zna nekdo firmu, kde mi to za uplatu provedou?

Dekuji moc za odpovedi..
pupak_ce4you (5)|25.10.2003 08:09
postup je na http://www.geocities.com/i_can_do_it_good/UnNamed.html , ale opatrne, hlavne needitovat v notepadu :-)). Po upgradu je vse v anglictine, ale Ipaq bude mit porad v info GER, proto nepujdou pouzit dalsi opravne bal. pro ENG verzi :-((. Tento postup jsem delal na Ipaq 3850 GER. Dalsi moznost je sehnat druhy Ipaq v ENG a udelat obraz na flash kartu a potom nacist do tvojeho Ipaqu, tuto moznost jsem nezkousel, protoze nemam flash kartu :-)) vice jsem nasel nekde na ruskych WWW odkaz bohuzel nemam.