Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Nefungují upomínky

genoske (6)|18.6.2006 11:39
Pokud si nastavím v kalendáři upomínku s výstrahou, tak v uvedený čas nevyskočí okno s upomínkou, nezazní zvukový signál ani nebliká dioda. Dříve to normálně fungovalo, ale po instalaci cca 10 programů to nejede. Nemáte s tím někdo zkušenosti. Nemůže to blokovat nějaký konkrétní SW? Díky
Zdenek Malinsky (9781)|18.6.2006 22:34
Pomocí CheckNotifications odstraň duplicitní notifikace. Pokud bude oznamovat, že maže např. 38 z 37...., pak pomůže jen Hard Reset.
genoske (6)|19.6.2006 08:05
[QUOTE="Zdenek Malinsky"]Pomocí CheckNotifications odstraň duplicitní notifikace. Pokud bude oznamovat, že maže např. 38 z 37...., pak pomůže jen Hard Reset.[/QUOTE]

Jo to pomohlo, vymazal jsem to pomocí MemMaid. Děkuji a pan Bůh Ti to oplať na dětech
beecher (9270)|19.6.2006 10:09
[QUOTE="genoske"]...pan Bůh Ti o oplať na dětech...[/QUOTE]Sorry za OT, ale :D :D :D :D :D :yes:
Superbobo (121)|1.2.2007 11:26
[QUOTE="Zdenek Malinsky"] Pokud bude oznamovat, že maže např. 38 z 37...., pak pomůže jen Hard Reset.[/QUOTE]

Tak presne toto mi delalo a toho HR jsem se bal. Tak jsem duplikovane smazal rucne, nepomohlo, smazal jsem stare notifikace, pomohlo. Super.
Nekde tady jsem jeste cetl ze k tomu staci program SKtools - tak presne tento mi nepomohl, protoze mi neukazoval a nemazal duplikovane polozky - pry tam zadne nejsou.
Zdenek Malinsky (9781)|1.2.2007 12:05
Mě třeba teď naposledy CheckNotification nepomohl, musel jsem použít MemMaid. Ale celkově: ono je většinou lepší a hlavně rychlejší udělat HR a pak vše nainstalovat načisto, než dlouze pátrat po problémech nebo udělat HR a nainstalovat zálohu (tam se ten "problém" většinou nainstaluje zpět).
mi38k (205)|1.2.2007 13:17
Včera jsem znovu řešil tento problém. A opravdu nakonec stačilo jen smazat ručně pomocí Check Notifications položky null a ty které měly proběhnout, neproběhly a zůstaly tam viset jako aktivní.
brona_ce4you (103)|2.2.2007 23:08
Tento problém jsem celkem detailně popsal tady (https://www.ce4you.cz/forums/view_topic.asp?t=20553) společně s řešením. Dalšími pokusy jsem zjistil, že vůbec nejde o duplicitní záznamy. Problém způsobují záznamy, které mají již minulé datum či čas. Jak však vznikají, netuším.

Jo a ideálním programem na řešení je MemMaid.

bo