Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Vadna GPS

cz_tino (29)|17.6.2006 21:12
Dneska mi prisel GPS primac i-tec BT 339. Jenze problem je ten, ze mi na nem nesviti dioda signalizujici pripojeni k satelitu. Zapnu ho a blika jenom modra dioda. Zkousel sem ho s programem GPSDash. Kdyz dam pripojit, tak zacne modra dioda blikat rychlejs, ale je porad jedina, ktera sviti.

Poradte mi co s tim je to na reklamaci a nebo sem neco udelal spatne??
ipetr (138)|17.6.2006 22:05
A kde to testuješ?
Bohumil Stejskal (414)|17.6.2006 23:48
na I-tec 339 jsou tři diody - 1. baterka (nabíjení/vybití svítí červeně pokud se nabíjí nebo je vybitá), 2.příjem satelitů (svítí zeleně bez přerušování),3.bluetooth (svítí přerušovaně modře). Pokud máš zařízení nabité a po zapnutí ti svítí/bliká jen modrá dioda (bluetooth) tak to pošli rovnou na reklamaci. :no:

*ještě mě napadlo,zkus vydělat na chvilku baterku z toho Itecu,pokud nebude změna,tak go na reklamaci :no:
cz_tino (29)|18.6.2006 01:36
[QUOTE="ipetr"]A kde to testuješ?[/QUOTE]
No normalne v mistnosti, ale zkousel sem i vyjit ven. Z navodu sem vycet, ze by mela svitit i kdyby nic neprijimala.

Jinak vyndat baterku sem zkusil a porad blika jen ta modra (bluetooth), takze ji v pondeli posilam na reklamaci :(
Bohumil Stejskal (414)|18.6.2006 09:48
jo pošli to na reklamaci :yes:
vpx (529)|19.6.2006 08:48
[QUOTE="cz_tino"]Jinak vyndat baterku sem zkusil a porad blika jen ta modra (bluetooth), takze ji v pondeli posilam na reklamaci :( [/QUOTE]Napis prosimte kde jsi to koupil a jak dlouho budou vyrizovat reklamaci, Mam totiz uz 2 nebo 3 tydny na reklamaci kartu a nerad bych se neceho stejnyho setkal u gps. Diky
cz_tino (29)|19.6.2006 16:57
[QUOTE="VP"]Napis prosimte kde jsi to koupil a jak dlouho budou vyrizovat reklamaci, Mam totiz uz 2 nebo 3 tydny na reklamaci kartu a nerad bych se neceho stejnyho setkal u gps. Diky[/QUOTE]
Kupoval sem to pres internet na pckauf.cz, ale ten je spojenej jeste s dalsima dvema, jak se jmenujou si nepamatuju.