Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

WMP QTec 9010(MDA III)

TTracy (6)|17.6.2006 13:20
Ahoj-vazne sem to tu procet snad vsecko,ale odpoved sem nenasel :(

Nedari se mi v Media Playeru namapovat jiny tlacitka nez ty na hlavnim joisticku(ok,doleva,doprava...) - kdyz chci namapovat jakykoliv jiny - a ze jich Qtec ma hromadu-spusti se funkce kterou to tlacitko ma jako v systemu,nedonutim WMP aby si ho zapamatovalo na svoje ovladani.U MDA II mi to myslim slo bez problemu.
Horsi zjisteni bylo,ze kdyz posloucham prez sluchatka co sou k tomu dodavany a nekdo mi zavola,pusti mi to do usi - to bylo hodne spatny,je to dost hodne moc nahlas.Da se s tim neco delat?

Mam trosku tuseni jestli to nemuze bejt zpusobeny Extromkou-nejak sem prokombinoval tu co byla u novy romky s tou puvodni.Nebyla to hloupost?Bal sem se ze bude neco chybet :oops:
Mam radsi nechat tu puvodni extromku?
Bred@tor (31)|19.6.2006 13:08
no tim co ti napisu ti nepomohu, ale me vsechno funguje tak jak ma teda bez extended ROM
TTracy (6)|19.6.2006 13:39
dik
To znamena ze muzes bundovat vsechny tlacitka a kdyz ti nekdo zavola tak ten ohlasovaci zvuk ti nejde do sluchatek?
Co mas prosim za verzi ROMky?
Bred@tor (31)|20.6.2006 10:09
prasne jak pises talacitka jdou mapovat vsechny a ok...s tim zvukem si ted natolik jistej, lae az bude cas tak to odzkousim.


verzi ROMky mam 1.22.00 WWE


ted jsem tam narval nejakou extended ROM a ta ma verzi 1.22.753 WWE tedy klasika od ET.

snad ti to nejak pomuze
TTracy (6)|20.6.2006 11:17
Dik moc.
Ted sem nahral jinou ROMku a nechal original Ext ROM a stejne ty cudliky nemuzu nabindovat :(