Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Ikonka roamingu Qteku 8310

chuan_ce4you (3)|17.6.2006 11:19
Ahoj, mám prosbu...potřebuji poradit ohledně ikony roamingu zobrazené na displeji Qteku 8310. Ta se zobrazuje při vložení SIM T-mobile, když dám kartu Eurotel je vše v pohodě. Zatím nikdo si s tím neví rady :-( Díky móóóc.
Foldik (9)|19.6.2006 21:04
Měl jsem podobný problém, pomohlo mi odebrání preferovaných sítí (nastavení - telefon - sítě - nabídka - upřednostňované sítě) kromě Eurotel, T-mobile CZ, Oskar. Následně restart telefonu a potom už ikona roamingu zmizela.
ipf (2136)|19.6.2006 22:46
[QUOTE="Foldik"]... pomohlo mi odebrání preferovaných sítí... kromě Eurotel, T-mobile CZ, Oskar. Následně restart telefonu a potom už ikona roamingu zmizela.[/QUOTE]
Bezva. Pomohlo. Akorát jen do zmiňovaného restartu. Po restartu je tam ikona roamingu zpátky :?
Bohumil Stejskal (414)|19.6.2006 22:54
a máš tam původní ROM ? dej novou,třeba to pomůže ;)
ipf (2136)|19.6.2006 23:28
Novou ROMku nemám, takže to vyzkouším později.
chuan_ce4you (3)|20.6.2006 08:09
Nepomohla nová ROMka ani odebrání preferovaných sítí. Po deaktivování MMS, GPRS/EDGE, roamingu mám ikonku stále na telefonu a odeslání mms neni možné..... telefon hlásí, že nejsem v domácí síti....
vpx (529)|20.6.2006 09:17
tak s tema MMS mi to delalo taky, nakonec jsem se toho nejak zbavil, ale kazdopadne to bylo nastavenim MMS nebo datovych spojeni ! Podivej se, jestli mas v activesync nastaveny, ze je to pripojeni k work network, protoze jestli tam mas internet, tak se ti taky updatuji proxy servery pres activesync do proxy na qteku a pak nejde IE ani nic jinyho s datama. GPRS ti taky nesviti ?
chuan_ce4you (3)|20.6.2006 13:25
Pokud dám do telefonu jinou sim kartu t-mobile, tak je to v poho... Opět jsem tedy zašla do t-mobilu, kde mi vyměnili simku a je to OK....