Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 10 z 10

Téma: Nedari se mi zprovoznit e-mail na HP Jornada 680

Nováček
    Registrace
    Sep 2003

Kdyz spustim Send and Receive, posta se v pohode prijme, ale kdyz je nejaka posta na odeslani, napise mi to:
    "Error sending message. A recipient mail adress in not valid. Please verify all recipient adresses." - adresa je v poradku, to jsem kontroloval
    Pripojuji se pres Seznam, mam instalovany Service Pack 1 (neslo to ani pred instalaci SP1)
    Prosim pekne pomozte mi nekdo!
    Odpovídat lze po přihlášení

Starousedlík SMob
    Registrace
    Aug 2002

Citace Původně odesláno od aikon
    Kdyz spustim Send and Receive, posta se v pohode prijme, ale kdyz je nejaka posta na odeslani, napise mi to:
    "Error sending message. A recipient mail adress in not valid. Please verify all recipient adresses." - adresa je v poradku, to jsem kontroloval
    Pripojuji se pres Seznam, mam instalovany Service Pack 1 (neslo to ani pred instalaci SP1)
    ... jake SMTP a jakeho providera pouzivate?

PavelR.

Nováček
    Registrace
    Sep 2003

Je to pres seznam, smtp.seznam.cz
    Diky!

Starousedlík SMob
    Registrace
    Aug 2002

Je to pres seznam, smtp.seznam.cz
    Diky!
    ... a kdyz vyzkousite jineho ISP s jeho smtp, funguje to? Takhle alespon zjitite, zda je problem u ISP nebo v Jornade.

PavelR.

Nováček
    Registrace
    May 2006

nevim jestli to tak opravdu je ale mam tez ucet na seznamu a take mam tu chybu smtp ani to nepomuze - JE TO JAKYSIK BEZPECNOSTNI upgrate ktery nedovoluje odesilat zpravy z PDA (nebo aspon to nejde nastavit protoze pocket outlook neposkytuje prihlasovani se zabezpecenim )

Čestný člen Avatar uživatele Pavel Koza
    Registrace
    Aug 2000

A pres koho se pripojujete?

Nováček
    Registrace
    Sep 2003

Tak je to providerem, pres yo.cz jsem prijal i odeslal postu bez obtizi. Diky vam vsem! Prechazim na yo.cz protoze seznam podporuje authentication a Pocket Outlook pro hpc ne...

Obyvatel SMob
    Registrace
    Oct 2003

No, nevím jak funguje yo, ale já se připojuji přes Eurotel ke své schránce na COL. POP server je klasicky od COL, ale dle předpisu Eurotelu, SMTP musí být nastaven na smtp.iol.cz

Nováček
    Registrace
    Feb 2004

kdosi mi rikal ze by mohl byt problem v 128 bitovem sifrovani pry upgrade by mohlo vyresit vas problem .aneb vas internet explorer 3,01 toto sifrovani nemusi podporovat a proto se vam na nekterych www.adresach a v poste nepodari odesilani .)))) i kdyz je vse nastaveno spravne

Nováček
    Registrace
    Sep 2003

Citace Původně odesláno od modrybubak
    kdosi mi rikal ze by mohl byt problem v 128 bitovem sifrovani pry upgrade by mohlo vyresit vas problem .aneb vas internet explorer 3,01 toto sifrovani nemusi podporovat a proto se vam na nekterych www.adresach a v poste nepodari odesilani .)))) i kdyz je vse nastaveno spravne
    Ja mel v Jornade upgrade pro explorer na 128bitove kryptovani...

Podobná témata

1. HTC TOUCH (ELF) ...nedari se flashnout
    Od Xfyler_ce4you v sekci Zbývající PPC
    Reakcí: 5
    Poslední příspěvek: 30-08-2008, 13:40
  2. HTC Hermes - nedari se spojeni s PC
    Od mousefromhouse_ce4you v sekci HTC & klony
    Reakcí: 7
    Poslední příspěvek: 29-08-2008, 15:45
  3. HTC TyTN - nedari se pripojit jako GPRS modem pres bluetooth
    Od abakl_ce4you v sekci Zbývající PPC
    Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 01-05-2007, 10:52
  4. HTC TyTN - nedari se pripojit ve funkci bluetooth modem na internet (gprs)
    Od abakl_ce4you v sekci + Komunikace & Synchronizace
    Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 07-12-2006, 10:49
  5. MDA jako modem - nedari se spojeni, prosim help
    Od PaKo_ce4you v sekci Zbývající PPC
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 25-10-2003, 09:58