Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Nedari se mi zprovoznit e-mail na HP Jornada 680

aikon_ce4you (17)|20.10.2003 19:44
Kdyz spustim Send and Receive, posta se v pohode prijme, ale kdyz je nejaka posta na odeslani, napise mi to:
"Error sending message. A recipient mail adress in not valid. Please verify all recipient adresses." - adresa je v poradku, to jsem kontroloval :)
Pripojuji se pres Seznam, mam instalovany Service Pack 1 (neslo to ani pred instalaci SP1)
Prosim pekne pomozte mi nekdo!
PavelR. (2184)|21.10.2003 07:52
[QUOTE="aikon"]Kdyz spustim Send and Receive, posta se v pohode prijme, ale kdyz je nejaka posta na odeslani, napise mi to:
"Error sending message. A recipient mail adress in not valid. Please verify all recipient adresses." - adresa je v poradku, to jsem kontroloval :)
Pripojuji se pres Seznam, mam instalovany Service Pack 1 (neslo to ani pred instalaci SP1)
Prosim pekne pomozte mi nekdo![/QUOTE]

... jake SMTP a jakeho providera pouzivate?

PavelR.
aikon_ce4you (17)|21.10.2003 10:01
Je to pres seznam, smtp.seznam.cz
Diky!
PavelR. (2184)|21.10.2003 11:40
[QUOTE="aikon"]Je to pres seznam, smtp.seznam.cz
Diky! [/QUOTE]

... a kdyz vyzkousite jineho ISP s jeho smtp, funguje to? Takhle alespon zjitite, zda je problem u ISP nebo v Jornade.

PavelR.
LOCHi (106)|21.10.2003 14:16
nevim jestli to tak opravdu je ale mam tez ucet na seznamu a take mam tu chybu smtp ani to nepomuze - JE TO JAKYSIK BEZPECNOSTNI upgrate ktery nedovoluje odesilat zpravy z PDA (nebo aspon to nejde nastavit protoze pocket outlook neposkytuje prihlasovani se zabezpecenim )

Pavel Koza (4761)|21.10.2003 16:46
[QUOTE="aikon"]Kdyz spustim Send and Receive, posta se v pohode prijme, ale kdyz je nejaka posta na odeslani, napise mi to:
"Error sending message. A recipient mail adress in not valid. Please verify all recipient adresses." - adresa je v poradku, to jsem kontroloval :)
Pripojuji se pres Seznam, mam instalovany Service Pack 1 (neslo to ani pred instalaci SP1)
Prosim pekne pomozte mi nekdo![/QUOTE]

A pres koho se pripojujete?
aikon_ce4you (17)|21.10.2003 18:47
Tak je to providerem, pres yo.cz jsem prijal i odeslal postu bez obtizi. Diky vam vsem! Prechazim na yo.cz :) protoze seznam podporuje authentication a Pocket Outlook pro hpc ne...
Falco_ce4you (311)|31.10.2003 08:23
No, nevím jak funguje yo, ale já se připojuji přes Eurotel ke své schránce na COL. POP server je klasicky od COL, ale dle předpisu Eurotelu, SMTP musí být nastaven na smtp.iol.cz
modrybubak (1)|13.2.2004 15:43
kdosi mi rikal ze by mohl byt problem v 128 bitovem sifrovani pry upgrade by mohlo vyresit vas problem .aneb vas internet explorer 3,01 toto sifrovani nemusi podporovat a proto se vam na nekterych www.adresach a v poste nepodari odesilani .:o)))) i kdyz je vse nastaveno spravne
aikon_ce4you (17)|14.2.2004 22:51
[QUOTE="modrybubak"]kdosi mi rikal ze by mohl byt problem v 128 bitovem sifrovani pry upgrade by mohlo vyresit vas problem .aneb vas internet explorer 3,01 toto sifrovani nemusi podporovat a proto se vam na nekterych www.adresach a v poste nepodari odesilani .:o)))) i kdyz je vse nastaveno spravne [/QUOTE]

Ja mel v Jornade upgrade pro explorer na 128bitove kryptovani...