Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Vario a BT Headset Jabra BT 800

MilanSu (823)|17.6.2006 00:42
Mate nekdo tuto konfiguraci, pripadne pouzivate nekdo BT 800 s jinym zarizenim ? Jak jste s nim spokojeni a jak finguje. Vazne uvazuji o koupi.
Jde BT800 vyuzit s NB i pro Skype (na NB bych koupil USB BT adapter stereo Jabra BT 320)
Losos_ce4you (1147)|17.6.2006 08:25
funguje vyborne,krome zobrazovani jmena ze seznamu - pouze cisla.
MilanSu (823)|17.6.2006 12:56
No s tim jmenem jsem tak nejak smireny (to asi nebude zadna BT s Variem). Seznam cisel funguje ? Co zvuk dobry ? a ergonomie na uchu, jde to ?
Pouzivas ho i treba s PC (NB) na Skype ? Jakpak vydrz ? Halsove vytaceni v pohode ?

Takze doporucujes koupit ?
Losos_ce4you (1147)|18.6.2006 20:27
Zvuk je vyborny-lepsi tezko u handsfree hledat, ergonomie v ramci moznosti velikosti zarizeni je dobra,hlasove vytaceni bez problemu,seznam se vytvari a lze pouzit,ackoliv samozrejme vzhledem k absenci jmen je k nicemu,na PC - Skype ci dalsi jsou bez problemu ... obrovske plus jsou vibrace.V kazdem pripade zarizeni plni vse co ma na te nejvyssi urovni a v nadstadardni kvalite (ale i cene:-)
MilanSu (823)|18.6.2006 21:11
Diky, uz jsem jej vcera objednal, uz se tesim az dorazi. Udajne by snad mohl byt nejaky plugin, ktery umozni aby se zobrazovali i jmena na displeji (tvrdil to nekdo na srazu ce4you)
Losos_ce4you (1147)|18.6.2006 22:06
Tak to nevim,ale pokud to objevis tak dej vedet .....
TheMelin (1642)|18.6.2006 22:36
Plugin asi ne, ale spise bych sledoval stranky vyrobce (Jabra), kde se objevuji nove updaty pro toto sluchatko. Popripade bych napsal na support, aby zahrnuly Qtek do podporovanych zarizeni.
MilanSu (823)|18.6.2006 22:49
2 Themelin : dobry napad, zkusis tam napsat (moje EN neni moc na dopisovani)
Losos_ce4you (1147)|18.6.2006 22:50
Tak tudy cesta nepovede .... mam fw ktery bude k dispozici nejdrive tak za 2 mesice a samozrjeme podpora pro WM neexistuje
MilanSu (823)|18.6.2006 23:14
A podelis se ????
TheMelin (1642)|18.6.2006 23:24
Ja si myslim, ze to je jedina cesta. Pokud jim uzivatele sluchatka budou psat, zacnou se zajimat i o podporu WM zarizeni. Pokud se nikdo neozve, nemaji duvod nad tim laborovat. To same je i u Parrotu.
hrabe_ce4you (44)|18.6.2006 23:28
Nevim, zda neni zbytecne prudit vyrobce HW, kdyz je to do znacne miry dano tim, ze MS neimplementoval do sveho BT stacku nektere nepovinne vlastnosti. Proto take HF ruzne neukazuji baterku, signal a pod. Vyzkousejte toto: http://www.jetwaremobile.com/bthfx/support.htm Konkretne treba s parrotem vse funguje k plne spokojenosti...
Losos_ce4you (1147)|19.6.2006 08:49
[QUOTE="hrabe"]Vyzkousejte toto: http://www.jetwaremobile.com/bthfx/support.htm Konkretne treba s parrotem vse funguje k plne spokojenosti...[/QUOTE]

Tak bohuzel s Jabrou toto reseni nefunguje :-( Pri hovoru mi to s tim uz neukazuje ani cislo, ale objevi se "unknown" ... cislo potom v seznamu je , ale pri vyzvaneni videt neni - o jmenu ani nemluve :-(
Miloš Strouhal (3997)|19.6.2006 09:35
Znamy ma kombinaci Qtek 9000 + Sony Ericsson Akono HBH-662 s displejem jako ma Jabra. Kdyz pry Qteka koupil a prvne sparoval s headsetem, ukazovalo mu to pry nejen telefonni cisla ale i jmena kontaktu. Tvrdi ovsem, ze v te dobe mel kontakty pouze na simce, a v pameti telefonu zadne. Kdyz jsem jej pozadal o ukazku, jako na potvoru mu to pry nefungovalo.. Nevim co je na tom pravdy, osobne mu take prilis neverim, ale treba na tom neco je..

ron.jeremy (92)|28.7.2006 11:17
Od posledního příspěvku uplynulo trochu času, a jabra mezitím vydala oficiální nový firmware, tak bych se chtěl zeptat, zda ho již někdo zkoušel se zařízením s WM5. Udivuje mě totiž, že WM5 zařízení, alespoň co se týče telefonního seznamu, fungují relativně bez problémů s Parrot CK-xxxx, načte se seznam a i se zobrazí jméno volajícího při příchozím hovoru. Netuším pak, proč by totéž nemohlo fungovat s osobním BT HF. :no:
Mohl bych pak - slovy dorta :yes: - nechat černou cihlu, co mě táhne ke straně, :D v kapse, a přesto vědět, kdo mi volá, což zjistit je nezřídka náročný úkon, zvlášť, pokud je Qtek (z bezpečnostních důvodů) složen displejem dovnitř...
Zkoušel to tedy v poslední době někdo, ať už s Variem, nebo s Qtek 9000, či jiným WM5PE komunikátorem? Nebo existuje jiné BT HF s displejem, které by umělo zobrazit jméno volajícího.
Zatím vím o:
Znáte někdo ještě nějaké jiné existující, čí víte o chystaných?
Zatím bohužel u žádného z vyjmenovaných nebyla potvrzena funkčnost zobrazení jména s WM5PE zařízením, navíc Sony Ericssony mají prťavé displeje. :(

{Edit: úprava modelů sluchátek}
MilanSu (823)|28.7.2006 23:44
Ja jsem si nainstaloval tu posledni verzi (00032) a v podstate krom tusim zmeny v zobrazeni menu jsem nezjistil zadne zmeny, ukazuje stale jenom cislo. Mel by se rychleji spojit, ale to nemohu posoudit, protoze jsem tam prakticky hned od zacatku co jej pouzivam, mel jiz tu novou verzi