Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Problémy s infra

Tomáš_oldd (3)|19.10.2003 17:23
Dobrý den,

mám problém s tím, že mi nejdou poslat soubory přes infraport. Když jsem provedl tvrdý reset, tak jsem je poslat mohl, ale po nainstalování lokalizace nebo nastavení místního nastavení na "České" nebo nainstalování jiných programů infra zase přestalo fungovat. Tváří se, že posílá a napíše Ukončeno, ale na cílové zařízení nic nedojde. Přijmout infra signál z jiných zařízení lze. Poraďte prosím. Děkuji
Pavel Koza (4761)|19.10.2003 19:40
Problem bych videl v instalaci dalsich programu... Takoveto trable se resi velice obtizne, asi nejjednodussi cestou je HW reset, pak instalovat jednu aplikaci po druhe a pokazde zkouset, jestli IrDA jeste funguje...
Tomáš_oldd (3)|19.10.2003 20:18
Tak to jsem už zkoušel, ale problém je v tom, že infra přestane fungovat i když jenom hned po hardwarovém resetu nastavím české Místní nastavení a nic jiného neudělám! Zajímalo by mne, jestli to MDA dělá jenom mě.
Pavel Koza (4761)|19.10.2003 23:58
Co tam mate za system? Samozrejme to nemuzu rict na 100%, ale jestli ma IrDA neco spolecneho s regional settings, no to by me fakt pobavilo:)
Tomáš_oldd (3)|20.10.2003 18:09
Mám tam Pocket PC 2002, verze ROM je 3.14.02 ENG. Taky se mi nezdá, že by to mělo mít něco společného, ale asi na tom něco bude, když to nejde...
PavelR. (2184)|21.10.2003 07:38
[QUOTE="Tomáš"]Mám tam Pocket PC 2002, verze ROM je 3.14.02 ENG. Taky se mi nezdá, že by to mělo mít něco společného, ale asi na tom něco bude, když to nejde...[/QUOTE]

... neco "podobneho" se deje, kdyz synchronizujete postu s MS Exchange. Pokud je v Regional Settings nastaveno Czech, tak se rozhasi hlavicky e-mailu (napr. predmet s diakritikou nebo i bez). ... nicmene prece jenom to ma k sobe blize nez IR prenos ...

PavelR.