Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Acen N50 a LD-3W

Martin01_ce4you (5)|14.6.2006 12:14
Prominte za zakladam nové téma, ale nikde jsem nenasel zda ma nekdo Acer N50 a GPS Nokia LD-3W.
Prosim pokud ma nekdo tento harware napiste svou zkušenost a zda neni problem po pripojeni pres BT. (vypadavani BT ktere se tvari jako pripojene)
Díky moc za odpoved.
freeman_ce4you (428)|14.6.2006 14:40
ONo sa to tu rieši v topicu acer n50 a odpojovanie bluetooth.
Skus pohladať tam
Martin01_ce4you (5)|15.6.2006 11:40
Hledal jsem a nenasel. Nejedna se mi jen o odpojovani Bluetoot ale taky zkusenosti s kompatibilitou. V tematu (uz nevim presne kde) psali nekteri ze nejsou treba schopni to GPS spojit s PDA oproti tomu nekteri ho spojili bez problemu. A tak jsem se chtel dozvedet zda nekdo ma tuto kombinaci Acer N50 a Nokia LD-3W a jake jsou jejich zkusenosti.
beecher (9270)|15.6.2006 11:54
Martin: Nejdrive je treba naplno nabit Nokii... No a pokud Acer N50 odpojuje BT sam, tak s tim clovek nic neudela... ;)
Martin01_ce4you (5)|15.6.2006 12:06
Diky, koupim, nabiju, vyzkousim a kdyz to nepojede prodam Acera. :)
cocmonka (2)|5.7.2006 00:41
Tak jsem prodal svoji 12ti kanálovou GPS i-tec. Nebyl jsem s ní moc spokojen. Predevším kvuli slabému signálu. V autě jsem s ext. anténou horko těžko "ulovil"3 satelity. Chtěl jsem něco se SiRF III a bez externí antény. Rozhodoval jsem se mezi CF GPS Navilock NL-306C a NOKII LD-3W. U Navilocku si někteří uživatelé stěžovali na slabý signál. Tak jsem raději sáhl po Nokii. Spárování s Acerem n50 bylo bez problémů. Signál v autě je vynikající. Když ho zavřu do přihrádky u spolujezdce, tak TomTom ukazuje kolem 7 satelitů. Takže mohu jen doporučit.