Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

funguje i-go normalne na Asus A636N a na Siemens N560 ?

tino2 (18)|14.6.2006 09:22
ma nejake problemy na tychto PDA ? na webe i-go nie su uvedene v kompatibilite
brodic (6)|14.6.2006 11:57
Na N560 funguje zcela v pořádku. Jediný problém je použití Oz VGA v True VGA režimu. Tento problém je popsán v diskuzi k iGo.
tino2 (18)|14.6.2006 12:14
[QUOTE="brodic"]Na N560 funguje zcela v pořádku. Jediný problém je použití Oz VGA v True VGA režimu. Tento problém je popsán v diskuzi k iGo.[/QUOTE]

hm co je oz ? co som pozeral prepina PDA do VGA rezimu. Ale naco prepinat N560 ktora ma VGA display ?
beecher (9270)|14.6.2006 13:33
VGA display sice ma, ale ve WM je toto rozliseni pouzito trochu jinak, spise to vypada jako 320x240 px, ale s vyssim DPI, takze je pak vse "hezceji" vykresleno. RealVGA (nebo tez TrueVGA) rezim, je rezim, kdy je snizeno DPI na hodnotu, jaka je u QVGA displayu, cimz se zvetsi plocha, na ktere se programy mohou vykreslovat, ale zase dani je mensi pismo a ne vsichni jsou ho schopni precist.

A ozVGA je aplikace, ktera to DPI dokaze prepinat...
klopa (0)|15.6.2006 10:47
Mám Asus 636 a iGO Europe 2006, testoval jsem cestou do Německa a zpět (cca 1900 ks), fungoval bez problému. Jel jsem jako spolujezdec v autě s orig. zabudovanou navigací Blaupunkt, takže bylo co porovnávat. Na trase se většinou shodli, při případné změně trasy byl přepočet také velmi rychlý. Celkově opravdu spokojenost, největší problém, který jsem zaznamenal a bude asi trochu těžké si na to zvyknout je to, že hlásí odbočky pozdě - než se vykecá, že po 100 metrech odbočit, tak jsme křižovatku nebo sjezd málem minuli.