Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 7 z 7 PrvníPrvní ... 567
Zobrazené výsledky: 91 až 97 z 97

Téma: Mio - problém s GPS

Nováček
    Registrace
    Aug 2006

už to chodí, hurááá!
    Odpovídat lze po přihlášení

Nováček
    Registrace
    Sep 2006

Dobrý den všem majitelům Mio A701. I já jsem si už zoufal, jak zprovoznit GPS. Nefongovala ani s TT5, ani s BOR.

Opravdu ale pomohl upgrade firmware na verzi R46.

POZOR - nepoužívejte holadskou verzi, na ní instalovaná česká lokalizace od Sunnysoftu naboří programy. Anglická verze je v pořádku, lokalizace od Sunnysoftu na ní funguje. A HLAVNĚ FUNGUJE KONEČNĚ GPS (používám BOR).

Nováček
    Registrace
    Sep 2006

Ahoj, mám trochu problém s A701čkou. Nainstaloval jsem si iGO2006 a když jedu autem, tak je aktuálni rychlost dle GPS vždy tak o 10km, někdy to na chvilku skočí i o 30km, více, než skutečně jedu. Nevíte, čím by to mohlo být? Díky za rady.

Nováček
    Registrace
    May 2006

Ono je to spis tim, ze tachometr ukazuje cca o 10% min, nez skutecna rychlost.

St.

Citace Původně odesláno od dali007
    Ahoj, mám trochu problém s A701čkou. Nainstaloval jsem si iGO2006 a když jedu autem, tak je aktuálni rychlost dle GPS vždy tak o 10km, někdy to na chvilku skočí i o 30km, více, než skutečně jedu. Nevíte, čím by to mohlo být? Díky za rady.

Nováček
    Registrace
    Oct 2006

Citace Původně odesláno od nervusvagus
    už to chodí, hurááá!
    jak se ti podařilo?Mám taky problém Mio A701 + TT 6 hlášení "chybí GPS zařízení".

Nováček
    Registrace
    Jun 2006

Citace Původně odesláno od vrabek
    Ono je to spis tim, ze tachometr ukazuje cca o 10% min, nez skutecna rychlost.

St.

To preco ti to ukazuje o 10 az 30km/h viac je mi zahadou, mne to funguje uplne bez problemov od zaciatku ako mam MIO a iGo.. No tym, co popisuje "vrabek" to urcite nie je, pretoze tachometer vzdy ukazuje o asi 10% viac nez v skutocnosti ides.. Ak to Vrabkovi ukazuje o 10% menej nez ma skutocnu rychlost, tak by sa mal pozriet do technicaku ci nahodu nema obute uplne ine pneu nez by mal mat..

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

JJ myslim ze je to nastaveni tachometru a zalezi na tom jak rychle jedes a cim vic tim je rozdil vetsi......proste tachac neni dobre udelanej. Za predpokladu ze nejedes do zatacky ale po rovine, tak se da rici ze s drobnou odchylkou ta rychlost z MIA je spravnejsi nez na tachaci. Ja to testnul u POLICAJTu a te leten a MIO mi ukazalo vzdy to same (+-2km) jako radar POLICIE.

Strana 7 z 7 PrvníPrvní ... 567

Podobná témata

1. Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 23-04-2010, 10:26
  2. Reakcí: 5
    Poslední příspěvek: 24-02-2007, 12:31