Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Rychlý přístup k připojení na internet

Jasper77 (11)|13.6.2006 14:16
Neví někdo jak by se dal urychlit přístup k připojení na internet na Aceru N311?
Dřív jsem měl ipaq2100 a kdykoliv jsem na plochu klepl na ikonu připojení, tak v nabídce se objevili všechny možné a nastavené připojení. Bohužel nechápu proč se tak neděje na ACERU? Ani nevím jesli před upgradem tato možnost byla, protože jsem připojení nepotřeboval.
Nebo kdyby existoval nějaký prográmek, který udělá na plochu zástupce připojení.
Diky za každé info.

Jasper77
Acer N311, 1GB SD sandisk, N6230
beecher (9270)|13.6.2006 14:35
No nevim, ja kdyz klepnu na ikonu pripojeni, tak v bubline, ktera se mi otevre, je odkaz Settings/Nastaveni, ktery mne zavadi na nastaveni pripojeni.
Jasper77 (11)|13.6.2006 14:57
No to jo, do nastavení to jde, ale když spočítáš ty kroky ..........
prostě tohle mi na tom HP vyhovovalo :-( Jinak jak jsem pročítal ty různé zvěsti o tuhnutí a podobných nesmyslech, tak já jej využívám pouze k práci a zatím se mi seká pouze když používám prohlížeč OPERA puštění v REAL VGA modu. Jinak uplně bezproblémový. Není nějaký DIAL UP manažer? Pak už by k dokonalosti tohoto přístroje chyběl jen výkonnější procesor na ty nešťastné multimedia.
Bobanovicz (511)|15.6.2006 10:32
Taky hledám...
Současný postup>tap na ikonu připojení>Nastavení>Připojení>Spravovat stávající připojení>podržet na připojení, počkat na nabídku>tap Připojit mi teda nepřijde zrovna jednoduchý jako Beecherovi (divím se, že na to skvělý Dell nemá nějakou vychytávku).
beecher (9270)|15.6.2006 11:20
Bobanovicz: Nevim, jak ty, ale ja mam nastaveno pouze jedno DialUp pripojeni, takze kdyz je pozadovano, tak si ho WM sami vytoci... ;)
aoc_ce4you (65)|15.6.2006 12:39
Potreboval bych poradit, co mam nastavit jako telefonni cislo a smerove cislo a smerove cislo zeme pokud nastavim pripojeni jako dialup modem. Pda mam pripojene k pc pres active sync ale funguje mi pripojeni do lokalni site ale nefunguje mi pripojeni do internetu. Vim ze se tam nastavovalo nejak BtNetwoork Acces nebo tak nejak, neporadi mi prosim nekdo. Pokud chci totiz se pripojit do internetu tak mi to vyhodi hlasku : se stavajicim pripojenim se nelze pripojit. Mam acer n300 s wm 5.0
Bobanovicz (511)|15.6.2006 12:47
To beecher: Pravda, teoreticky by to tak fungovat mělo, v mém případě to nedělá například Agile Messenger.
beecher (9270)|15.6.2006 12:53
Pak je ale blbe napsany Agile, protoze kdyby pouzival Connection Manager, tak se to po prvnim dotazu na sit automaticky pripoji. Doporucil bych napsat AgileMobile, aby to opravili. ;)