Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 4 z 4

Téma: Oprava iPAQ Foldable Keyboard

Občasný diskutér
    Registrace
    Jan 2005

Vážené fórum,

mám problém s klávesnicí iPAQ Foldable Keyboard. Podařilo se mi jí v rozloženém stavu upustit na zem a ejhle - něco se vevnitř stalo a teď nejde skládat. Ptal jsem se na to v servisu, kde mi opravovali iPAQa, ale tam mi řekli, že tohle neopravujou a ať prý si objednám za 3500 Kč novou ... haha

Tak teď řeším, co s tím, protože jsem na ni velice zvyklý a velmi bych ji postrádal.

Zkoušel jsem už šroubovat nějaký šroubky, ale nebude asi tak jednoduchý se do toho dostat, jak se možná může na první pohed zdát. A pak taky jak jsem pozoroval ten skládací mechanismus, nebude to zřejmě asi ani uvnitř nic úplně triviálního. Ne že by to sna d byl nějaký "horor" a la mechanické hodinky, ale trochu přemýšlení kde je problém a co s tím by to asi dalo - pakliže bych tedy byl vůbec schopen na něco přijít a něco vypozorovat. Jednoduše mám trochu obavy, abych to zase potom složil dohromady a nenadělal na tom spíš víc škody než užitku. Nepředstírám tedy, že by mi bylo trochu příjemnější, kdyby se v tom byl ochotn nějaký profík pohrabat za mě a vzít na sebe případná rizika demotáže ... Přeci jen 3500 už je docela drahá sranda, než abych se v tom začal vrtat sám a pak zjistil, že na to třeba nemám. Samozřejmě, že když nebude zbytí, tak se do toho pustím, neb nevyhodím tuhle hračičku za 3,5 hadru jen tak z okna.

Tak bych chtěl vědět, jestli mi nedá někdo nějaký tip, když v servisu HP jsou na opravy těhle věcí "hluchý" ...
    Odpovídat lze po přihlášení

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jun 2004

To je BlueTooth verze nebo konektorova verze?

Občasný diskutér
    Registrace
    Jan 2005

Klasická konektorová verze FA118A - taková ta jak se "rozkládá" zprostředka do stran a pak zase k sobě ...

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jun 2004

No, vemte to na sraz v sobotu a ja se na to podivam, uz jsem rozebral a slozit jejich BT klavesnici, tak tohle snad nebude slozitejsi...

Podobná témata

1. Hp BT foldable keyboard
    Od Jedi_ce4you v sekci Obecné problémy
    Reakcí: 6
    Poslední příspěvek: 30-11-2006, 20:35
  2. Acer n30/n50 foldable keyboard
    Od Karm v sekci Acer
    Reakcí: 4
    Poslední příspěvek: 25-09-2005, 08:06
  3. XDA/MDA a foldable keyboard
    Od milex_ce4you v sekci Zbývající PPC