Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Yakumo Delta X 5 BT ako GPS pre PC

Robo (50)|12.6.2006 23:08
Je mozne pouzit PDA so zabudovanym GPS ako externe GPS na PC (po sparovani cez BT) ?
Alebo je lepsie samostatne PDA a ext. GPS ?

A ked mam atermicke celne sklo tak budem asi potrebovat ext. antenu niekde vzdadu, ze ?
neooo666 (243)|13.6.2006 08:20
Propašování GPS signálu z PDA do PC bych viděl jako problém, jinak Yakumo DeltaX má SiRF III chipset který je dostatečně citlivý a bude fungovat i pod atermickým sklem bez nutnosti použití externí antény
Vlada165 (676)|19.7.2006 09:39
U toho DeltaX 5 BT pisou neco o antene 13x13 mm a na obrazcich nejak neni videt - ze by byla integrovana ?

Vsiml jsem si teto novinky, kdyz mne upozornovac upozornil na zmenu stranky s firmwarem pro DeltaX, ktery uplne zmizel (ze uz by nebyl podporovany, kdyz je 5BT?) a i u te novinky s BT porad pisou SD jen 1GB coz uz bych dnes cekal vic :-( ...
Surgical (2364)|19.7.2006 09:43
S tou 1GB kartou...prastary iPaq 3870 cte 4GB SD, nevidim duvod, proc by Yakumo necetlo taky...
statistik (2)|22.3.2007 15:38
Mám PDA Yakumo Delta X 5 BT. Nevíte někdo, jak zařídit, abych to PDA mohl používat jako GPSku? Stačí instalovat nějakej soft? S PDA nemám žádné zkušenosti, takže tomu vůbec nerozumím. Díky


[QUOTE="Roboo"]Je mozne pouzit PDA so zabudovanym GPS ako externe GPS na PC (po sparovani cez BT) ?
Alebo je lepsie samostatne PDA a ext. GPS ?

A ked mam atermicke celne sklo tak budem asi potrebovat ext. antenu niekde vzdadu, ze ?[/QUOTE]