Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

MDA jako modem - nedari se spojeni, prosim help

PaKo_ce4you (4)|17.10.2003 06:58
Ahoj,

resim problem s pripojenim sveho MDA jako wireless modemu a uz si opravdu nevim rady. MDA mam odblokovane, upgradoval jsem na ROM 3.17.03 ENG a radio 4.21.00. Mam seriovy kabel od Eurotelu a stejne to nefunguje.

Nastaveni modemu v PC (Win98) jsem provedl podle www.poinza.com (a overil na O2), telefonicke pripojeni (Eurotel) taktez. Kdyz nastartuju wireless modem 1.04, nerozsviti se mi zluty Connection (ale treba to tak ma byt) a kdyz spustim pripojeni na PC, hned se mi vrati hlaska ze "pocitac nedostal zadnou odezvu od modemu, zkontrolujte pripojeni atd....". Nepomaha ani restart MDA, ani to, ze pred tim pripojim MDA pres GPRS a stahnu nejaky data. ActiveSync mam samozrejme vypnuty na PC i na MDA.

Jeste pridam jeden poznatek, pokud je MDA ve standby nebo ma vypnute podsvetleni a ja dam ve vlastnostech modemu Diagnostiku - Dalsi informace, PC zacne hledat modem a MDA nabehne (rozsviti se). Podle toho usuzuju, ze neco k nemu dorazi, tj. ze port a kabel jsou snad v poradku.

Jsem rozmrzely, zoufaly, nechutna mi jist. Uz jsem prudil kde koho, ale stale se mi nedari dostat se k jadru pudla. Prosim, kdo mi pomuze, na toho si vzpomenu ve sve zaveti ... :))

Diky vsem, P.K.
PaKo_ce4you (4)|25.10.2003 09:58
:D Problem vyresen. Chyba byla ve Win98, na XP to chodi jak hodinky.

Jeste jednou se omlouvam a zaroven dekuji vsem, ktere jsem pri hledani reseni otravoval, zejmena pak PavloviR, ktery mi dal ten spravny impuls.

Mimochodem, chodi to vubec nekomu na Win98?

PaKo