Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

CallTimeSP - počítani hovorů CZ a FREE

99rk_ce4you (164)|11.6.2006 08:50
Tenhle program jsem mel na sve Mpx200 z WM5 a tak jsem ho hned po zakoupeni varia vyskousel a ono to docela funguje.Jen pri spocitani hovorneho vyskoci okno s chybou , ale pocita.






http://calltimesp.ic.cz/screens/custom2.jpg

LINK

STAHNOUT

Bouzel ten autor uz zastavil vyvoj , takze jestli tomu nekdo rozumi tak to muze opravit , aby to bylo bez problemu.Asi se souhlasem autora.
phaeton_esc (261)|11.6.2006 11:04
vypada a funguje perfektne, akorat sem nikde nenasel volbu pridani prevedenych minut.
kdyz mi operator z minuleho mesice prevede minuty, tak se v programu nedaji pridat, coz je docela chyba :( (koukal jsem i v dokumentaci aplikace a proste to tam neni)..

EDIT - chyba mi nevyskakuje zadna, akorat si program nepamatuje nastaveni - pri kazdem startu musim nastavit datum zuctovani a tarif
ElSoft (1244)|11.6.2006 23:21
to phaeton_esc: neukončuj aplikaci křížkem, ale kliknutím na Exit:yes:
99rk_ce4you (164)|11.6.2006 23:41
Jeste jsem narazil na jeden podobny probramek stejneho nazvu v nemčině,momozna by to pomohlo "opravářům" nebo češtinářum k uprave do podoby českého náročného človíčka.
Je placeny , ale pocita SMS i MMS.


STAHNOUT zip.
99rk_ce4you (164)|11.6.2006 23:57
Ukoncuji Exit / tam je problem s kopirovanim dat jestli to je v domaci siti nebo od jineho oeratora , protoze u vsech se zobrazuje 00.00.00 ale celkove to pocita i upisuje volne minuty a pri prekroceni volnych minut to pripisuje k nastavenemu pausalu jak bez DPH tak i vysledne z DPH a vidis kolik jsi provolal minut a za kolik Kč bez sms a MMS. muzes to potom porovmat z vypisem
andreasss (57)|12.6.2006 01:15
Neviete niekto nejaky free program potrebujem len na pocitanie a mazanie odchodzich hovoru, ten call,... je pre mna moc pocesteni,....
99rk_ce4you (164)|12.6.2006 23:55
tak si stahni ten v NEMCINE

SORRY ten je placeny

Free je DKToday nebo ta nejak jednoduchy jen pocita,nekde jsem ho videl na foru odkaz na stazeni
chucki (3)|20.6.2006 15:20
Zdravim. Na programu zacnu pracovat opet o prazdninach (snad). O jakou chybu se konkretne jedna na tom Variu?

edit: uz jsem si vsiml prilozeneho screenu. Mrknu na to.
bass_ce4you (105)|28.6.2006 10:18
Mám problém s instalací CallTime. Načetl jsem si cab do MDA II a při pokusu o instalaci mi to píše že instalační soubor není platný pro Windows Mobile 2003.
beecher (9270)|28.6.2006 13:12
Otazkou je, jestli to na <WM5 zarizenich chodi...
chalitmon (32)|25.2.2007 20:20
me se ta chyba co je zobrazena na obrazku take zobrazuje, ale jinak to pocita bezproblemove, tak to moc neresim. Mam take Vario
Ppp2 (60)|20.1.2008 22:44
[QUOTE="99rk"]Bouzel ten autor uz zastavil vyvoj , takze jestli tomu nekdo rozumi tak to muze opravit , aby to bylo bez problemu.Asi se souhlasem autora.[/QUOTE]
Kdyby tak autor uvolnil zdrojaky...na WM6 to vubec nepocita. :oops:
jirii_ce4you (5)|24.1.2008 10:18
Něco takového by se mi taky hodilo (na VM6)...hledam hledam...ale nic :-(
burticek (211)|25.1.2008 00:04
Byl to jeden z prvnich programu, co jsem na HP 514 zkousel. Vsechno se tvari v pohode, ale taky to nepocita. Behem posledniho pul roku zatim ticho po pesine a vypdada to, ze autor s tim uz nic neudela :(
chucki (3)|25.1.2008 01:16
Tento program byl puvodne urcen pro mou prehistorickou mpx200 (skvely to telefon). Nebyla nikdy v planu podpora pro WM5 natoz PocketPC Phone edition, to ze to nejakou dobu fungovalo byla pouze "nahoda" - resp. nemel jsem to kde jinde testovat, nez v emulatoru...Projekt je mrtvy temer dva roky nemylim-li se. Zdrojaky bych i uvolnil, kdyby to nebyl muj prvni bastl v C# tudiz se za to docela stydim (nehlede na to, ze nevim, jestli jsem o zdrojaky neprisel padem disku - v te dobe jsem jeste nezalohoval :( ). Docela me udivuje, ze se jeste neobjevilo nejake profesionalni reseni pro windows mobile. Pokud ne, tak je to pro me svym zpusobem vyzva pro obnoveni projektu (samozrejme na solidnejsi urovni):)). Jen kdyby toho casu nebylo tak malo....:(.

Jakmile bude chvilka volna, tak s tim zkusim neco udelat, ale nic neslibuju....(ono vlastne to uz tak moc nevyuziji, jelikoz pouzivam jako primarni mobil tel. se symbianem - chyba, nebrat :( )

s pozdravem chucki
Ppp2 (60)|25.1.2008 09:42
Osobne odhaduju, ze to bude jen nejaka pakarna s tim, ze data budou jinde a nebo v jinem formatu...mozna by ta uprava nebyla tak slozita. Spis druha varianta...zmena umisteni by byla nelogicka, zmena formatu by davala smysl (jestli treba ukladaji nejake info navic). V tom pripade by asi bylo nejlepsi udelat popis toho formatu nejak konfigurovatelny, protoze bych se nedivil, kdyby to ve WM7 zmenili znova. :sarcastic:
Ten soft vypada desne profi, se za to nestyd. :-) BTW. Kde ma telefon ty data ulozeny? :D
chucki (3)|25.1.2008 11:59
Abych pravdu rekl, tak presne ted nevim. WM5 ma myslim pristup primo pres SDK. U 2003 jsem pouzival nejakou systemovou knihovnu. Upresnim, az najdu zdrojaky :). Jinak pokud se k tomu dostanu, tak pravdepodobne budu prepisovat prave to jadro, takze to pobezi od WM5 dale...(coz myslim, ze uz je tak nejpouzivanejsi)....ale jak jsem rikal, nic neslibuju...vyhledove ted minimalne mesic se k tomu nedostanu. Jinak ono opravdu nic, treba komercniho, pouzitelneho pro WM neexistuje?
burticek (211)|25.1.2008 14:39
Bohuzel opravdu nic pro wm smartphone neexistuje. Kdyz jsem si v lete poridil HP 514, tak jsem stravil den hledanim nejakyho softu na pocitani volnych minut a jediny, co jsem nasel, byl Tvuj program. Na PDA jich je hafo, ale na SP ne :(

Jestli se na to vrhnes, mohl bys tam dat zaokrouhlovani 30+30 sekund?

Predem diky za snahu :)