Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 1 z 2 12 PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 1 až 15 z 18

Téma: CallTimeSP - počítani hovorů CZ a FREE

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Apr 2006

Tenhle program jsem mel na sve Mpx200 z WM5 a tak jsem ho hned po zakoupeni varia vyskousel a ono to docela funguje.Jen pri spocitani hovorneho vyskoci okno s chybou , ale pocita.

http://calltimesp.ic.cz/screens/custom2.jpg

LINK

STAHNOUT

Bouzel ten autor uz zastavil vyvoj , takze jestli tomu nekdo rozumi tak to muze opravit , aby to bylo bez problemu.Asi se souhlasem autora.
    Připojené obrázky Připojené obrázky
    Odpovídat lze po přihlášení

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Apr 2005

vypada a funguje perfektne, akorat sem nikde nenasel volbu pridani prevedenych minut.
    kdyz mi operator z minuleho mesice prevede minuty, tak se v programu nedaji pridat, coz je docela chyba (koukal jsem i v dokumentaci aplikace a proste to tam neni)..

EDIT - chyba mi nevyskakuje zadna, akorat si program nepamatuje nastaveni - pri kazdem startu musim nastavit datum zuctovani a tarif

Starousedlík SMob
    Registrace
    Dec 2004

to phaeton_esc: neukončuj aplikaci křížkem, ale kliknutím na Exit:yes:

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Apr 2006

Jeste jsem narazil na jeden podobny probramek stejneho nazvu v nemčině,momozna by to pomohlo "opravářům" nebo češtinářum k uprave do podoby českého náročného človíčka.
    Je placeny , ale pocita SMS i MMS.

STAHNOUT zip.

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Apr 2006

Ukoncuji Exit / tam je problem s kopirovanim dat jestli to je v domaci siti nebo od jineho oeratora , protoze u vsech se zobrazuje 00.00.00 ale celkove to pocita i upisuje volne minuty a pri prekroceni volnych minut to pripisuje k nastavenemu pausalu jak bez DPH tak i vysledne z DPH a vidis kolik jsi provolal minut a za kolik Kč bez sms a MMS. muzes to potom porovmat z vypisem

Nováček
    Registrace
    Apr 2008

Neviete niekto nejaky free program potrebujem len na pocitanie a mazanie odchodzich hovoru, ten call,... je pre mna moc pocesteni,....

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Apr 2006

tak si stahni ten v NEMCINE

SORRY ten je placeny

Free je DKToday nebo ta nejak jednoduchy jen pocita,nekde jsem ho videl na foru odkaz na stazeni

Nováček
    Registrace
    Jun 2005

Zdravim. Na programu zacnu pracovat opet o prazdninach (snad). O jakou chybu se konkretne jedna na tom Variu?

edit: uz jsem si vsiml prilozeneho screenu. Mrknu na to.

Občasný diskutér
    Registrace
    Feb 2004

Mám problém s instalací CallTime. Načetl jsem si cab do MDA II a při pokusu o instalaci mi to píše že instalační soubor není platný pro Windows Mobile 2003.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jun 2004

Otazkou je, jestli to na <WM5 zarizenich chodi...

Nováček
    Registrace
    Sep 2008

me se ta chyba co je zobrazena na obrazku take zobrazuje, ale jinak to pocita bezproblemove, tak to moc neresim. Mam take Vario

Občasný diskutér
    Registrace
    Jan 2008

Citace Původně odesláno od 99rk
    Bouzel ten autor uz zastavil vyvoj , takze jestli tomu nekdo rozumi tak to muze opravit , aby to bylo bez problemu.Asi se souhlasem autora.
    Kdyby tak autor uvolnil zdrojaky...na WM6 to vubec nepocita. ops:

Nováček
    Registrace
    Jan 2008

Něco takového by se mi taky hodilo (na VM6)...hledam hledam...ale nic :-(

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Dec 2005

Byl to jeden z prvnich programu, co jsem na HP 514 zkousel. Vsechno se tvari v pohode, ale taky to nepocita. Behem posledniho pul roku zatim ticho po pesine a vypdada to, ze autor s tim uz nic neudela

Nováček
    Registrace
    Jun 2005

Tento program byl puvodne urcen pro mou prehistorickou mpx200 (skvely to telefon). Nebyla nikdy v planu podpora pro WM5 natoz PocketPC Phone edition, to ze to nejakou dobu fungovalo byla pouze "nahoda" - resp. nemel jsem to kde jinde testovat, nez v emulatoru...Projekt je mrtvy temer dva roky nemylim-li se. Zdrojaky bych i uvolnil, kdyby to nebyl muj prvni bastl v C# tudiz se za to docela stydim (nehlede na to, ze nevim, jestli jsem o zdrojaky neprisel padem disku - v te dobe jsem jeste nezalohoval ). Docela me udivuje, ze se jeste neobjevilo nejake profesionalni reseni pro windows mobile. Pokud ne, tak je to pro me svym zpusobem vyzva pro obnoveni projektu (samozrejme na solidnejsi urovni)). Jen kdyby toho casu nebylo tak malo.....

Jakmile bude chvilka volna, tak s tim zkusim neco udelat, ale nic neslibuju....(ono vlastne to uz tak moc nevyuziji, jelikoz pouzivam jako primarni mobil tel. se symbianem - chyba, nebrat )

s pozdravem chucki

Strana 1 z 2 12 PosledníPoslední

Podobná témata

1. Program na počítání dat ?
    Od MrPierc_ce4you v sekci Programy pro Pocket PC
    Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 30-08-2009, 18:25
  2. Soft na počítání GPRS dat a ceny?
    Od Treo 750v v sekci Zbývající SMP
    Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 22-10-2007, 13:35