Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Zpožďování příchozích SMS

Sade (4)|11.6.2006 00:24
Mam telefon Qtek 8310 jenom par dnu a uz se zrejme vyskytl problem - nekdy delsi smsky(pouze prichozi) chodi s napr. 2hodinovym zpozdenim (je to chyba qteka, v jinem mobilu okamzite prijdou) nemate nekdo s timto zkusenost? Podotykam ze zatim nemam temer zadne programy nainstalovane ani pametovou kartu zatim nemam a tady tento problém je velmi neprijemny.:(

Omlouvam se v nadpise jeste mel byt uveden typ telefonu - Qtek 8310 (prosim moderatora kdyby byl tak laskav a opravil moji chybu)
aaischa (660)|11.6.2006 08:46
mno a novější romku si zkoušel nebo tam máš ofiko od koupení pořád? hard reset nepomoh?? zkus zazálohovat třeba přez spritebackup a pak HR a zkusit, tim vyloučíš sw chybu
Sade (4)|11.6.2006 10:31
Vcera jsem tomu provedl hardreset, ale to nepomohlo. Mam tam tu puvodni romku, takze ted bude na rade ona(snad to pomuzu, pak uz asi jedine pujde do reklamace.)
bender_ce4you (63)|11.6.2006 19:22
Zvlastni, neco podobnyho se deje i mne.Rozsviti se displej, zhasne a nic. Tak prozvonim sam sebe a do 5 vterin prijde zprava. Zatim jsem ale nezkousel, jestli by (do 5 minut) neprisla se zpozdenim...
Sade (4)|11.6.2006 22:08
Naprosto presne. Akorat u mne je problem, ze ja nemam cas a ani moznosti abych sledoval displej a kdy se rozsviti a pak se jeste prozvonoval. Nevite nikdo co by to mohlo zpusobovat a jestli je nejaka moznost opravy?
Sade (4)|13.6.2006 22:50
Tak jsem prehral novou romkou, ale to ani trosku nepomohlo, nicmene jsem experimentoval a zjistil jsem, ze mi to dela jenom simka eurotelu, tak se ptam jestli ostatni co s tim maji problem nemaji taky nahodou Eurotel?
renek_ce4you (0)|14.6.2006 14:21
Me zase moje Euroteli SIMka dela tu prijemnou vec, ze nektere zpravy odesila dvakrat...A dela to jen v qteku...V Nokii 6260 to bylo v pohode...
Po flashnuti posledni I-mate ROM uz to neni tak caste(predtim tam byla aktualni oficialni ROM Qteku) ale stejne se to nekdy vyskytne...
V odeslanych je jednou, ale dorucenka prijde dvakrat...
aaischa (660)|14.6.2006 17:24
odesilani dvojmo smske se stava na windows mobile kdyz se natvrdo zavre aplikace zprav pred odeslanim.... jinak na eurotel lince nic nerekly...ze by se treba podivaly do systemu... to samy ze na nekterejch novej telefonech padaj hovory, zavola se nna operatora a pak je to ok, preradej to na jinej system...
renek_ce4you (0)|15.6.2006 10:23
Diky moc, nejak sem porad nemohl prijit na to cim to je...
bender_ce4you (63)|15.6.2006 17:06
Dal jsem mu hardreset a vypada,ze uz zas vsechno jde... Nevim, jestli to neni nejakou blbe naprogramovoanou aplikaci...Mozna byla nejaka souvislost se synchronizaci(delal to jen kdyz byl pripojenej ke kompu).Ale pak zacal i nepripojenej...Fakt nevim...