Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 1 z 2 12 PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 1 až 15 z 18

Téma: nakupovani na aximcases

Nováček
    Registrace
    Jun 2006

Dobry den, chtel jsem se zeptat nekoho, kdo ma zkusenosti s nakupovanim na aximcases, jak je to s platbou. Mam kartu Visa, udelal jsem objednavku, vyplnil vsechny udaje a po potvrzeni mi to hlasilo, ze mam prekontroval PSC, cislo karty a platnost.Pritom vse je v poradku...
    Nevite co s tim? je potreba nejakeodblokovani v bance pro platby na netu?(dosud jsem s kartou na netu neplatil)
    Dekuji.
    Odpovídat lze po přihlášení

Starousedlík SMob
    Registrace
    Oct 2004

ne každá embosovaná ( vytlačené číslice ) jde opravdu použít pro platbu po internetu

např. GE a KB mají speciálně vydávané karty pro platby po netu, takže dost záleží na tom co máte za kartu a od jaké banky

Nováček
    Registrace
    Jun 2006

Jo diky, v tom to asi je, je to KB:no: tak si budu muset zaridit e-card u Komecrky. Ach jo.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Oct 2004

no nevzdychej - přeci jen je to lepší ohledem bezpečnosti účtu, neb si nastavíš limity pro platbu a při vyšších částkách je můžeš i autorizovat - prostě furt lepší dát pár korun za internetovou kartu měsíčně, než se pak hádat o ztracené tisíce

Nováček
    Registrace
    Jun 2006

To jo, jasne ze nejakech 65 kc za rok me nevytrhne, akorat se to opozdi, nez si to vyridim...Snad aspon ten Axim dojde vcas

Moderátor Avatar uživatele Zdenek Malinsky
    Registrace
    Mar 2004

Nákup placen kartou Visa a vše proběhlo normálně.
    Směrovací číslo psáno dohromady. Možná je problém v tom, že ti zanedlouho končí platnost karty. Také u některých karet musíš připsat za číslo karty ještě poslední 4 čísla z řady čísel na rubu karty.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Oct 2004

a mezi námi děvčaty, co máš za kartu? respektive od jaké banky?

Občasný diskutér
    Registrace
    Feb 2007

Na tu KB ecartu pozor - slyšel jsem ,že jsou stím problémy .Aktivace Paypal trvá 1 měsíc .Má někdo zkušenosti s Paypal ??Nebo s KB ekartou ? (tu KB ekartu už mám a brzy si zřídím Paypal )

Registrace
    Mar 2004

Visa byla od eBanky.

O kartě KB na placení po internetu mluvil Honzabr na 2.srazu v Malé Úpě (10/2004). Používal ji a žádný problém s ní nebyl.

Nováček
    Registrace
    Jun 2006

PSC psano dohromady, karta je az do 2008, jinak s tim dalsim ciselm nevim, zkusim to, ale spis to bude tou komerckou. Jinak e-card v roce 2004 este myslim neexistovala,tak to slo i po staru klasickou kartou. nastesti jsem zjistil, ze tu e-card budu mit zadara, tak aspon to.

Registrace
    Mar 2004

Vím o několika dalších uživatelích (z pražských srazů ce4you), že nakupovali na aximcases a žádný problém nebyl. Typ karty ani banku žel nevím.

Napadla mě další možnost - nakoupit zprostředkovaně přes AHMobile a nákup jim zaplatit v Kč.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Oct 2004

Citace Původně odesláno od Malek
    Na tu KB ecartu pozor - slyšel jsem ,že jsou stím problémy .Aktivace Paypal trvá 1 měsíc .Má někdo zkušenosti s Paypal ??Nebo s KB ekartou ? (tu KB ekartu už mám a brzy si zřídím Paypal )
    no zřízení účtu na PAYPAL je odvislé jak rychle, respektive pomalu pošle vaše banka 1,5 Euro ve prospěch PAYPAL - takto si ověřují platnost a funkřnost účtu po registraci

jinak klasicky by to nemělo trvat déle než 3 - 5 dní od registrace

s KB jsem četl, že někdo měl problém s odečtením toho 1,5E, ale to byl jen ojedinělý případ

Starousedlík SMob
    Registrace
    Oct 2004

Citace Původně odesláno od Zdenek Malinsky
    Vím o několika dalších uživatelích (z pražských srazů ce4you), že nakupovali na aximcases a žádný problém nebyl. Typ karty ani banku žel nevím.

Napadla mě další možnost - nakoupit zprostředkovaně přes AHMobile a nákup jim zaplatit v Kč.
    no ono 99,9% problémů není v dodavatelích, ale v našich vynikajících bankách s velmi "nízkými" poplatky za jen velice omezený počet služeb - takže za všechno a ranec (

já jsem se s GE hádal cca měsíc, než pochopili, že PAYPAL není banda podvodníků, kteří v tom mají bordel a nic neumí a uznali, že ty HOVÁDKA jsou oni - ach jo

a to nekomentuji, že jsem vypadal za blbce a podvodníka na všech stranách - PAYPAL, EBAY, LanceArmstronFoundation - atd. - všude jsem zplatil, peníze se vyblokovali v jejich prospěch - a já čekal, týden nic, 14 dní nic ( zboží nikde ) - tak to už se mi moc nelíbilo, takže jsem začal prudit a výsledek - ano banka peníze vyblokovala, ale po 21 dnech mi je v tichosti vrátila na účet - výborné :no: - a názor banky - byla to moje chyba. Asi se ptáte jaká? Promiňte, tak to do dneška také nevím

Občasný diskutér
    Registrace
    Feb 2007

A platí se při inkasu na Paypal účet poplatek za převo měny (KB 50Kč)? Jako u normálního převodu ?
    PS : Naše banky jsou Svině !!: Poplatky platí česká strana(KB) - 1050 Kč .Poplatky Platí Amíci (Bank of Amerika) cca 750 Kč . Je to dost rozdíl když mají AM větší průměrný platy než mi a ještě menší poplatky : :

Starousedlík SMob
    Registrace
    Oct 2004

u GE mi strhli jen placenou částku, neb to asi není bráno jako inkaso, ale platba platební kartou a tam si banky snad nic nestrhávají , kupodivu

Strana 1 z 2 12 PosledníPoslední

Podobná témata

1. Reakcí: 5
    Poslední příspěvek: 02-05-2007, 13:32