Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

vodafone karta , Bluetooth a pda

Barbados (189)|10.6.2006 16:04
Prosim potřeboval bych poradit jak mam nastavit mobil a pda k tomu abych pres Bluetoothu na pda mel internet . Na helplinu mi rekli abych se zeptal nekde na nejaky diskusi - tak se ptam . Díky
dort (1212)|10.6.2006 16:13
jak jednoduché napsat otázku, že?

a co použít tlačítko HLEDAT?

jinak zde, je asi co?

P.S. a škoda, že Ti neporadili abys vyskočil z okna, neb to už by jsi se nestihl zeptat :cool:
Barbados (189)|10.6.2006 16:34
Dík za odpoved je velmi ftipna hahaha to jsme se nasmali - jisteze jsem to podle toho nastavil , ale pise mi to ze nelze spojeni uskutecnit protoze nemam zakoupeny datovy pakety , ale data aktivovany mam tak nevi - no a ted porad hehehe
dort (1212)|10.6.2006 16:44
no, tak pak by neškodilo se inteligentněji zeptat - pokud to máš nastavené přesně podle návodu, tak to musí chodit neb to je 100% správné nastavené - být Tebou tak si to zkontroluji, pak ověřím dostupnost služby buď na přístroji a v případě potřeby i u operátora a kdyby náhodou se chyba nenašla, tak snad bych napsal, co mám za telefon - to by mohlo také být důleřité, neb třeba u N6230 byly problémy do jisté verze firmware

P.S. a pokud máš pocit, že máme všichni kříšťálovou kouli, tak Tě zklamu nemáme
mareka_ce4you (150)|15.6.2006 12:10
Taky záleží na tom čísle, některé mobily se spokojí s *99# a některé potřebují *99***1#.
Barbados (189)|15.6.2006 21:18
Tak se to nakonec podarilo v koordinaci s datovym centrem vodafone ,, ale stejne me nepotesili vzhledem k tomu , ze bych si chtel na dovolenou predplatit datovou sluzbu aniz bych si musel porizovat pausal , ale bohuzel to byvaly oskar nema v nabidce.