Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

MDA2 - jak otestovat vibrace?

jospo (45)|10.6.2006 13:26
Vypadá to, že mi odešel vibrační motorek, protože mi MDAčko přestalo vibrovat, aniž bych cokoli instaloval. Před tím, než ho svěřím do péče servisu bych si chtěl otestovat, jestli to není SW problém. Neznáte nějaký soft na test vibrací? Co jsem našel na netu bylo všechno shareware. Nebo jestli si někdo nedělal utilitku pro .NET na vibrace.

Btw. kam jít do servisu v Brně? (mám to po záruce).

Díky
ElSoft (1244)|10.6.2006 14:31
pokud nepujdou ani po HR tak to na 99,99% není SW problém
jinak jediný autorizovaný servis je GSMmobil a ten je tuším jen v Praze
jospo (45)|10.6.2006 16:16
Ne, po hard resetu taky nefunguje, takze to bude asi HW problem. Nejde mi ani o autorizovany servis, spis, at jsou schopni to opravit. Kdyby nekdo vedel o necem v Brne, budu rad.

Navíc mi po HR a naslednem restore nejde zobrazit Pocket Outlook, pri kliknuti na ikonu to visi a nic nedela. Ani skustenim tmail.exe nebo poutlook.exe nic neprovede. Kalendar a spol. funguji spravne.
Nevi nekdo co s tim? Mam neco smaznout v registrech?
ElSoft (1244)|10.6.2006 16:46
je to běžný problém při obnovení poštovních účtů ze zálohy, obecně se doporučuje obnovovat vše až na poštu, ještě bych zkusil jednou HR a obnovit to až po seřízení času a datumu
jinak se můžeš pokusi rozebrat MDA sám, není to tak složité, někde tu je i popsaný postup
jospo (45)|10.6.2006 17:40
Tak jsem zkusil opet HR, seridit datum a cas a provest restore, ale dela to porad. Problem je, ze mam zalohu vytvorenou pres xBackup a nejde si zvolit, co vsecko obnovit, prepise se to cele. Neni nejaky postup pro inicializaci Outlooku, napr. smazani slozek a pod. Zkousel jsem smaznout co me prislo, ze s mailem souvisi, ale zadny pokrok.
ElSoft (1244)|10.6.2006 18:19
tak už jen teď vytvořit zálohu něčím co umí zvilit co chceš obnovit, např. SPB Backup (k dispozici je 14 dení trial) vytvořit si zálohu bez SMS účtu a po HR provést obnovu již bez nich

jinak poštovní účty jsou v databáz a do ní se dostaneš např. pomocí prográmku Database Explorer
jospo (45)|10.6.2006 23:02
Díky za radu, s SPB Backupem to již šlo a maily fungují. Teď ještě opravit to vibrování...