Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 3 z 3

Téma: Spojení přes BT

Nováček
    Registrace
    Jun 2006

Dobrý den, jsem majitelem FS Loox 420 a mám problém s připojením přes BT.Když se chci připojit do PAN a potom dále přes moje PC do Internetu, tak nedojde ke spojení a přidělení IP adresy pro moje PDA.I když síť nastavím manuálně, tak také ne..Druhý problém je, když chci PDA spojit přes BT s ActiveSync, tak mi tento program hlásí, že není žádné spojení i když nastavím jak v PC tak v PDA, že spojení je na COM6.Už jsem pročetl a vyzkoušel spousty různých konfigurací nastavení, ale s nulovým výsledkem.Jediného spojení, kterého jsem dosáhl, bylo přes USB kabel.Může mi někdo poradit, kde dělám chybu?
    Děkuji předem a budu vděčný za každou radu.
    Odpovídat lze po přihlášení

Nováček
    Registrace
    Aug 2005

já se připojuju přes active sync musí se v nastavení připojení zaškrtnout políčko připojit k těmto portům nebo tak nějak to tam je a dát COM3 a potom v pda v bluetooth nový přes active sync a připojit

Nováček
    Registrace
    Jun 2006

To vše jsem zkoušel a bezvýsledně.Nejdříve jsem používal sofware dodaný k mému BT adaptéru v PC a to BlueSoil.Potom jsem zkusil software od Widcomm a pořád nic.Už jsem z toho dost otrávený.Zkoušel to i můj známý na svém PC připojit a také nic.Už jsem to tak napůl vzdal a smířil se s tím, že synchronizovat budu pouze přes USB kabel.

Podobná témata

1. spojení přes PC na internet
    Od Foxcop v sekci + Komunikace & Synchronizace
    Reakcí: 8
    Poslední příspěvek: 05-07-2007, 13:35
  2. Nejde internet na MDA při spojení přes AS
    Od buko2760 v sekci Zbývající PPC
    Reakcí: 3
    Poslední příspěvek: 25-04-2007, 18:22
  3. Spojeni přes USB s Canon S60
    Od latom v sekci Fujitsu Siemens Computers