Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Spojení přes BT

alda67 (2)|10.6.2006 13:22
Dobrý den, jsem majitelem FS Loox 420 a mám problém s připojením přes BT.Když se chci připojit do PAN a potom dále přes moje PC do Internetu, tak nedojde ke spojení a přidělení IP adresy pro moje PDA.I když síť nastavím manuálně, tak také ne..Druhý problém je, když chci PDA spojit přes BT s ActiveSync, tak mi tento program hlásí, že není žádné spojení i když nastavím jak v PC tak v PDA, že spojení je na COM6.Už jsem pročetl a vyzkoušel spousty různých konfigurací nastavení, ale s nulovým výsledkem.Jediného spojení, kterého jsem dosáhl, bylo přes USB kabel.Může mi někdo poradit, kde dělám chybu?
Děkuji předem a budu vděčný za každou radu.
Juundra (34)|11.6.2006 11:13
já se připojuju přes active sync musí se v nastavení připojení zaškrtnout políčko připojit k těmto portům nebo tak nějak to tam je a dát COM3 a potom v pda v bluetooth nový přes active sync a připojit
alda67 (2)|12.6.2006 21:25
To vše jsem zkoušel a bezvýsledně.Nejdříve jsem používal sofware dodaný k mému BT adaptéru v PC a to BlueSoil.Potom jsem zkusil software od Widcomm a pořád nic.Už jsem z toho dost otrávený.Zkoušel to i můj známý na svém PC připojit a také nic.Už jsem to tak napůl vzdal a smířil se s tím, že synchronizovat budu pouze přes USB kabel.