Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Problem: Acer N311 x ActiveSync 4.1 pres USB kabel

infovir (28)|9.6.2006 22:18
Mel bych dotaz - pouzivam ActiveSync 4.1 na WXP SP2 a Acer N311 s fw 1.016. Bohuzel se mi zarizeni hlasi jako nezname USB zarizeni.

S ohledem na fakt, ze to drive fungovalo a ze zde jiz bylo hodne rad napsano, vyzkousel jsem vse. (deinstalace, reboot, odinstalovani firewallu, cisteni registru, odstraneni zbytku (v program files, temporary, drivery ve win), reboot, reinstalace), vymena kabelu, softresety PDA, deaktivace hesla na PDA... Nicmene i nadale pokud zarizeni pripojim, je identifikovano jako nezname USB zarizeni. Stahl jsem dokonce ovladac ze stranek vyrobce (normalne to pred tim fungovalo s defaultnim ktery je soucasti ActiveSync), nicmene stale nic. Pokusil jsem se neznamemu zarizeni "vnutit" ovladac vyrobce a take nic. Pruvodce pridani noveho hardware wceusbsh.inf take odmita.

ActiveSync pres Bluetooth bezi, ale pres USB je to prece jen o necem jinem. Nema jeste nekdo nejaky tip, v cem by mohla byt krpa? Reinstalovat OS se mi nechce... Diky
beecher (9270)|12.6.2006 12:34
Odstraneni vsech partnerstvi v AS na PC, odinstalace zarizeni ve Spravci zarizeni, restart PC a pak zkusit to pripojit znova...