Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Synchronizacia 2 PC + 2 mob.zariadenia

markjag (386)|9.6.2006 21:59
S notebookom aj s PC si synchronizujem PDA aj mobil. Neda sa nejako zabezpecit bezproblemove synchronizovanie medzo notebookom a PC?
Na PC mam MSI Star Key 2.0 a na notebooku mam stary MSI Btoe. PIM synchronizacia si sice vyzadovala pristup do OUTLOOKU, a tak som povolil, ale nesynchronizovalo sa nic okrem jedneho mailu, ktory sa synchronizoval aj tak zle.
Preto sa pytam, ci mi zakupenie noveho BT USB adapteru (MSI Star Key 2.0) pomoze, alebo sa to proste neda?
Diky moc.

btw: mobil synchronizujem cez Nokia PC SuitCase a PDA cez MS ActiveSync (toto je ovsem bezproblemove).
Zdenek Malinsky (9781)|9.6.2006 22:18
eOUTLOOK - takto jsem synchronizoval 2 PDA a 2 PC. No problemo.
MilanSu (823)|10.6.2006 00:49
Ja taky pouzivam NB a PC a synchronizuji pres sit, v podstate nakopiruji tam nebo tam Outlook.pst. Neni to tedy samozrejme prava synchronizace, jde o to nedelat najednou zmeny na obou zarizenich :)
markjag (386)|11.6.2006 11:40
hm
no diky za rady
Ale neviete, ci bude fungovat ta synchronizacia ak aj na NB kupim novy BlueTooth? Totiz ak si nedam ovladace pre SP2 od MS, ale tie normalne od Widcomu, tak su tam dobre funkcie a podla mna ta PIM synchronization by to mohla riesit. Skoda ze to neviem otestovat..... Fakt nema nikto 2 BT adaptery aby to skusil? :)
Dik.