Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

MS Compact Framework v2.0 instalace na kartu

Tomáš B._oldd (0)|9.6.2006 20:36
Zdravím.

Povedlo se někomu nainstalovat Compact Framework na paměťovou kartu? Jde mi o to, že zbytečně zabírá hodně drahocenné paměti v telefonu. A i když při instalaci zvolím instalovat na paměťovou kartu, tak stejně se nainstaluje do telefonu.
Neví někdo co s tím?

Tomáš B.
Surgical (2364)|9.6.2006 22:06
Na kartu? Ty bys chtel mit na karte koukam i Windowsy, ne :) ? Vzdyt to jsou systemove knihovny, ktere se integruji primo do Windows a ze by v Pocket PC zabirali nejak extremne mnoho mista mi nepripadne...tedy pokud nemas nejakeho veterana s pametovou konfiguraci 16MB RAM 16MB ROM ...
noob_ce4you (3)|11.6.2006 22:51
[QUOTE="Surgical"]Na kartu? Ty bys chtel mit na karte koukam i Windowsy, ne :) ? Vzdyt to jsou systemove knihovny, ktere se integruji primo do Windows a ze by v Pocket PC zabirali nejak extremne mnoho mista mi nepripadne...tedy pokud nemas nejakeho veterana s pametovou konfiguraci 16MB RAM 16MB ROM ...[/QUOTE]

Nevim proč by to nešlo. Mám to tak normálně nainstalované na SD, protože 2.7MB mi příjde až moc v interní paměti.
hujer_ce4you (142)|12.6.2006 08:57
Uz davno mam CF2 nainstalovanou na karte a myslim ze je to jeste vice nez 2.7 Mega, spis tak kolem 5 co to celkove sezere. Uz jsem to parkrat postnul na angl. diskuzich. Ted jsem rozjel novy blog, kde mimochodem je rec o WM zarizenich vc. rad atd. a najdete tam i muj program ke stazeni. Jiz brzo, snad jeste dneska, tam hodim navod jak dostat CF2 na kartu.

Sledujte Metelesku blesku
beecher (9270)|12.6.2006 11:59
Navod, jak na to, je tady... ;)
Tomáš B._oldd (0)|12.6.2006 17:18
Díky za odpověď.
Vyzkouším. Ono přece jenom těch ušetřených pár MB v paměti telefonu se hodí. Jsem někde vyčetl, že novější verze CF2 by to už měla umět standardně, tak snad nebude nutno provádět změny v registrech apod.
__________
Qtek 8310, 1GB, BT-339
beecher (9270)|12.6.2006 17:28