Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Nelze aktivovat jiné 3rd party SIP (software pro vkládání textu)

kmozis_ce4you (117)|9.6.2006 13:54
Ahoj všeci. Potřebuji vkládání českých znaků. Tak jsem si nainstaloval Resco Keyboard Pro, která se mi docela líbila. V seznamu klávesnic se ukáže, ale nelze aktivovat. Po kliknutí na ni se ukáže opět standardní klávesnice. To samé mi dělá např. i konkurenční PDAMill's TopKey. Na diskuzních fórech obou těchto produktů jsem se dočetl o podobném problému, ale nenalezl uspokojivé řešení.
Zkoušel jsem i natvrdo v registru nastavit Resco Keyboard jako výchozí - je to metoda, před kterou mnozí varují a dobře vědí proč, po tomto nastavení už mi totiž 9100 nenaběhla. V předtuše tohoto jsem před tím udělal pomocí SPB Backupu full backup. Následně jsem provedl full restore a všechno se tvářilo OK a dokonce začala fungovat i ta klávesnice. Jenže zase přestal fungovat smartdialer. Ten se mi nepodařilo rozchodit ani po nesčetných pokusech a typech místních guru (viz jiný thread o smartdialeru). Takže jsem přistoupil k HR a přeinstalování celého telefonu, všechno teď funguje perfektně, ale po nainstalování Resco Keyboard Pro jsem tam, kde jsem byl...
maro.sk (46)|10.6.2006 12:49
Skus tento soft: hiKeyboard.

Ale nie je free, rovnako ako Resco...
phaeton_esc (261)|15.6.2006 22:49
tak mam stejny problem - resco i hikeyboard se po soft resetu vypnout, defaultni je normalni klavesnice kterou ale nemam lokalizovanou (eng rom)

prisel nekdo na to jak to vyresit?
kmozis_ce4you (117)|16.6.2006 09:01
[QUOTE="maro.sk"]Skus tento soft: hiKeyboard.

Ale nie je free, rovnako ako Resco...[/QUOTE]

Asi jsi to úplně nepochopil - ono je vcelku jedno, jakou 3rd party metodu vkládání znaků tam nahraju, ať už je to Resco, hiKeyboard, TopKey..., nelze aktivovat žádná!
osch (1330)|16.6.2006 11:00
Tak mě osobně RescoKeyboard žádný problém nedělá, ale přesně co popisuje km ozis se mi děje u všeho ostatního.
TheMelin (1642)|16.6.2006 15:27
Jestli mas tu ROMku co mas v podpisu, tak to bude zrejme ji. Zkus si tam dat 2.17 a uvidis ze pujde.
phaeton_esc (261)|16.6.2006 15:35
muzu potvrdit...JE to romkou, dal jsem tam zpet 2.17 a beha to vsechno v pohode