Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 7 z 7

Téma: Nelze aktivovat jiné 3rd party SIP (software pro vkládání textu)

Občasný diskutér
    Registrace
    Aug 2005

Ahoj všeci. Potřebuji vkládání českých znaků. Tak jsem si nainstaloval Resco Keyboard Pro, která se mi docela líbila. V seznamu klávesnic se ukáže, ale nelze aktivovat. Po kliknutí na ni se ukáže opět standardní klávesnice. To samé mi dělá např. i konkurenční PDAMill's TopKey. Na diskuzních fórech obou těchto produktů jsem se dočetl o podobném problému, ale nenalezl uspokojivé řešení.
    Zkoušel jsem i natvrdo v registru nastavit Resco Keyboard jako výchozí - je to metoda, před kterou mnozí varují a dobře vědí proč, po tomto nastavení už mi totiž 9100 nenaběhla. V předtuše tohoto jsem před tím udělal pomocí SPB Backupu full backup. Následně jsem provedl full restore a všechno se tvářilo OK a dokonce začala fungovat i ta klávesnice. Jenže zase přestal fungovat smartdialer. Ten se mi nepodařilo rozchodit ani po nesčetných pokusech a typech místních guru (viz jiný thread o smartdialeru). Takže jsem přistoupil k HR a přeinstalování celého telefonu, všechno teď funguje perfektně, ale po nainstalování Resco Keyboard Pro jsem tam, kde jsem byl...
    Odpovídat lze po přihlášení

Nováček
    Registrace
    Aug 2007

Skus tento soft: hiKeyboard.

Ale nie je free, rovnako ako Resco...

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Apr 2005

tak mam stejny problem - resco i hikeyboard se po soft resetu vypnout, defaultni je normalni klavesnice kterou ale nemam lokalizovanou (eng rom)

prisel nekdo na to jak to vyresit?

Občasný diskutér
    Registrace
    Aug 2005

Citace Původně odesláno od maro.sk
    Skus tento soft: hiKeyboard.

Ale nie je free, rovnako ako Resco...
    Asi jsi to úplně nepochopil - ono je vcelku jedno, jakou 3rd party metodu vkládání znaků tam nahraju, ať už je to Resco, hiKeyboard, TopKey..., nelze aktivovat žádná!

Starousedlík SMob
    Registrace
    Mar 2005

Tak mě osobně RescoKeyboard žádný problém nedělá, ale přesně co popisuje km ozis se mi děje u všeho ostatního.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Sep 2004

Jestli mas tu ROMku co mas v podpisu, tak to bude zrejme ji. Zkus si tam dat 2.17 a uvidis ze pujde.

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Apr 2005

muzu potvrdit...JE to romkou, dal jsem tam zpet 2.17 a beha to vsechno v pohode

Podobná témata

1. Ovladani a vkladani textu HLASEM?
    Od code v sekci Programy pro Pocket PC
    Reakcí: 9
    Poslední příspěvek: 28-04-2006, 07:39
  2. Zobrazení nabídky voleb vkládání textu
    Od Mlok_ce4you v sekci Fujitsu Siemens Computers
    Reakcí: 6
    Poslední příspěvek: 05-01-2006, 15:27
  3. Reakcí: 9
    Poslední příspěvek: 11-03-2005, 10:59