Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

ztracejici se kontakty pri synchonizaci

vurmik (145)|9.6.2006 09:33
mam ph 2110, i tak se mi obcas stane, ze se mi vse smaze, pak pouziju zalohu se sunny backum a mam pocit, ez se mi neobnovi v sechny kontakty. ted sem se tomu vice venoval a je to tak, ale co je horsi, ze kdyz pripojim pda k pc, tak mi jeste zmizeji i v pocitaci.
priklad.
pred mesice jsem mel 323 kontaktu, odjel jsem na dovolenou a co cert nechtel, data fuc, obnova a mel sjem tam jen 307 kontaktu. vcera jsem pripojil pda k pc a pocet kontaktu se mi snizil na 299. touhle cestou tam za chvilku enbudu mit nic.
da se nekde v outuku najit smazane kontakty, abych si jeobnovil???

dale mi zlobi kalendar, pisemi, ze nejsou synchronizovane polozky, dam sloucit s pocitacem, slucuje z nejakych 1200 a v pulce se na to vyprdne.


poradi mi nekdo prosim co stim??

diky moc...
MilanSu (823)|9.6.2006 09:48
Odzalohovat Outlook a zrusit partnerstvi v Activesync a znova vytvorit. Je to tedy divne, odzalohovat by se ti mely vsechny, samozrejme v zavislosti na case, pokud pouzijes k obnoveni zalohu mesic starou, mas i kontakty mesic stare.
Postup doporucuji
Odzalohovat Outlook (staci teba jenom ty kontakty ...nebo vse)
Zrusit a vytvorit partnertstvi
Synchronizovat
Zrusit vsechn kontakty
Natahnout kontakty do Outloku ze zalohy
Znova synchronizovat
vurmik (145)|9.6.2006 10:01
diky za postup.
no je divne, ze se neobnovi vsechny kontakty.
to mi je jasne, ez se mi obnovi kontakty, co mam v zaloze, ale kdyz vim, ze jsem tam zadno novy nedaval a ani nemazal, tak proc je cislo jinaci a proc se ztraci.

daji se nekde v pc v outluku najit odstranene kontakty??
beecher (9270)|9.6.2006 10:05
Mozna by to chtelo zkusit nejaky jiny zalohovaci software...
vurmik (145)|9.6.2006 10:50
diky za radu. muzes mi prosim te nejaky doporucit.
beecher (9270)|9.6.2006 10:55
Osobne pouzivam Sprite Backup... Pro HP 2110 je nutne pouzit verzi 3.14, verze 5 je pouze pro WM5...
vurmik (145)|9.6.2006 10:59
diky moc za radu. preci jen pokusovat v tehle oblasti zaloh je nekdy o ztratu dat :-)))
HollyG_ce4you (77)|9.6.2006 23:16
[QUOTE="vurmik"]diky za radu. muzes mi prosim te nejaky doporucit.[/QUOTE]
já můžu vřele doporučit spb backup
MilanSu (823)|10.6.2006 00:42
No ja pouzivam taky Sunnysoft Backup manager a nikdy jsem nemel se synchronizaci kontaktu problem. Takze chyba bude asi nekde jinde v nastaveni ....