Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

MDA Vario: Presny navod na prehravni firmwaru

NeoPlex_ce4you (248)|8.6.2006 21:35
Dobry den
Jsem cersty majitel MDA Vario. A se starsim FW od T-mobile to funguje/nefunguje... tak bych vas moc chtel pozadat o par rad nejlepe navod na prehrani fw. Dost jsem projizdel forum a hledal diskuze ohledne prehrani FW,ale nic pro uplne zacatecnika sem nenasel.
Mam stazenej programek aWizard a FW RUU_Wizard_2211301_22113102_021911_DOP_ASIA_WWE_Ship
uz sem neco zkousel ,ale ztroskotal jsem.. tak kdyby ste byli tak hodni...
predem dekuji!!
Mem__ce4you (485)|8.6.2006 22:51
A proc si tam nedate oficialni novejsi FW od T-Mobile? Ja na nem jedu a bez problemu. Instalace probehne sama spustenim EXE na stolnim pocitaci
NeoPlex_ce4you (248)|8.6.2006 22:55
[QUOTE="Mem_"]A proc si tam nedate oficialni novejsi FW od T-Mobile? Ja na nem jedu a bez problemu. Instalace probehne sama spustenim EXE na stolnim pocitaci[/QUOTE]

no protoze verze od T-mobile je 1.6.2.3 to je ta nejnovejsi co T nabizi... tu tam mam,ale co se ke me dostalo ze verze 2.21.13.1 WWE by mela byt lepsi nez ta T-Mobilacka... nebo ste jineho nazoru? co sem slysel tak urychleni MDA doslo az od FW 1.6.7.. kde byl hlavne problem,e pri nejake spustene aplikaci se tezko zvedal prichozi hovor
Mem__ce4you (485)|9.6.2006 09:37
Ja kupoval Vario nekdy v lednu nebo unoru, takze tam byla jeste starsi ROM, tu posledni co zminujete tam mam od te doby a bez problemu, uz to prineslo zrychleni a vetsi stabilitu. Verim, ze nejake novejsi ROM jsou jeste vymakanejsi, ale s touhle nemam zasadnejsi problem (i po pretaktovani na 240 MHz) a hlavne je to oficialni. Osobne proto nemam potrebu tam v zaruce davat jinou ROM
NeoPlex_ce4you (248)|9.6.2006 12:14
[QUOTE="Mem_"]Ja kupoval Vario nekdy v lednu nebo unoru, takze tam byla jeste starsi ROM, tu posledni co zminujete tam mam od te doby a bez problemu, uz to prineslo zrychleni a vetsi stabilitu. Verim, ze nejake novejsi ROM jsou jeste vymakanejsi, ale s touhle nemam zasadnejsi problem (i po pretaktovani na 240 MHz) a hlavne je to oficialni. Osobne proto nemam potrebu tam v zaruce davat jinou ROM[/QUOTE]

aha tak to sem netusil no... mozna ta t-mobile je nejaka ta z novejsich. mne se teda dostal tenhle foun do rukou uz s timhle FW. a muzu se zeptat jak na to pretaktovani?