Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

ACER N311 + GPS modul QSTARZ BT-Q880 +Handsfree Parrot CK 3000 v.3.13

gbert_ce4you (3)|8.6.2006 19:33
Ahoj všichni,
pokusil jsem se spojit Acer n311 s modulem GPS a handsfree sadou (v autě) značky Parrot CK 3000. Ke spojení jsem použil bluetooth.
Na zkoušku byl použit navigační software tomtom. Vše funguje perfektně - slovní doprovod jde z reproduktorů, modul GPS pracuje i v husté zástavbě. teď musim jen vyřešit nějakou rozdvojku nebo raději roztrojku k napáječum použitých zařízení. (Acer, GPS modul a samozřejmě telefon).
Máte někdo taky podobnou dobrou zkušenost?
gbert :)
Surgical (2364)|8.6.2006 21:21
Normalne existuje do CL rozdvojka, roztrojka a dokonce rozctyrka. Koukni v Tescu, Globusu, Plusu, u benzinek...proste kde se vyskytuje autobizuterie, urcite najdes a stoji par supu
marcel008 (8)|12.6.2006 00:31
[QUOTE="gbert"]Ahoj všichni,
pokusil jsem se spojit Acer n311 s modulem GPS a handsfree sadou (v autě) značky Parrot CK 3000. Ke spojení jsem použil bluetooth.
Na zkoušku byl použit navigační software tomtom. Vše funguje perfektně - slovní doprovod jde z reproduktorů, modul GPS pracuje i v husté zástavbě. teď musim jen vyřešit nějakou rozdvojku nebo raději roztrojku k napáječum použitých zařízení. (Acer, GPS modul a samozřejmě telefon).
Máte někdo taky podobnou dobrou zkušenost?
gbert :) [/QUOTE]

Do O II jsem si nechal udelat na Acera 311 další zásuvku (je to v nevyužitém kastlíku vlevo od volantu a držák mám také vlevo (je v podstatě v zákrytu se sloupkem, GPS modul mám napájený CL z kufru a leží mi vzadu na platě. Nokie N70 se mi nabíjí z klasického CL zapalovače a Parrot se napájí sám. Jako BT-GPS modul mám Nokii LD-3W funguje to všechno super!
necry_ce4you (118)|12.6.2006 11:26
QSTARZ BT-Q880 jsem mel na palubce a mam dojem ze je dost nachylny na prehrani od slunicka...proste jak je na slunku tak nechytam signal
itsme (2)|8.12.2006 14:08
[QUOTE="gbert"]Ahoj všichni,
pokusil jsem se spojit Acer n311 s modulem GPS a handsfree sadou (v autě) značky Parrot CK 3000. Ke spojení jsem použil bluetooth.
Na zkoušku byl použit navigační software tomtom. Vše funguje perfektně - slovní doprovod jde z reproduktorů, modul GPS pracuje i v husté zástavbě. teď musim jen vyřešit nějakou rozdvojku nebo raději roztrojku k napáječum použitých zařízení. (Acer, GPS modul a samozřejmě telefon).
Máte někdo taky podobnou dobrou zkušenost?
gbert :) [/QUOTE]

Prosimte muzes mi poradit jak jsi to rozchodil? Mam podobnou sestavu jako ty. Akorat GPS Qstarz 800. Ale jsem v tomhle uplna lama. Nejde mi to rozchodit s iGO 2006. Nevim jestli jsem vse udelal spravne, je mozne ze jsem nenechal GPS nacist veskera data o satelitu. Ale nevim jak ten proces zopakovat. Pomohl by mi jakykoliv podrobny navod jak vse nastavit aby to chodilo. Diky moc
mnovys (3)|12.12.2006 21:25
Ahoj,
zaujala me ta kombinace PDA + Telefon + Parrot HF. To zvlada komunikovat najednou - tedy pda i telefon byt najednou sparovane s HF? Vzdyt se vsude pise, ze najednou muze byt pripojene pouze jedno zarizeni.

Propojeni navigace do HF (reproduktoru autoradia) je urcite super, ale prijit kvuli tomu o pripojeni mobilu by bylo smutne.

Diky za informaci,
Martin