Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

TomTom 5 - nové verze SW a map

Kee (8)|8.6.2006 14:07
Navazuju na zamčenou diskuzi o aktuálnosti map - vzhledem k tomu, že jsem se na Patro.cz dostal po 14 dnech k informaci, že cituji: "..dodávané mapy jsou poslední verzí, který dodává výrobce, nicméně nevíme jaká verze to je a nejsme schopni toto ověřit.." tak jsem kontaktoval výrobce. Tady jsem se dostal k níže uvedené odpovědi: "We always supply the latest version of the maps. As the map version might differ between different countries we cannot be sure which version is in your bundle.
We do have new maps and software coming out in a few weeks. We advise you to check the website frequently for news.
As we have new software coming out we recommend you to wait for the new software so you can be sure that you have the latest version of the maps." Nevim jak dlouho je pro TomTom "few weeks," nicméně dám na jejich radu a počkám. Pokud někdo váháte nad koupí tak jako já, tak se zřejmě skutečně vyplatí počkat. Pokud tedy few weeks nebude znamenat půl roku..
beecher (9270)|8.6.2006 14:44
Ja jsem nekde cetl, ze TT6 pro PDA ma vyjit v cervenci...
pepa_ce4you (105)|8.6.2006 15:45
[QUOTE="beecher"]Ja jsem nekde cetl, ze TT6 pro PDA ma vyjit v cervenci...[/QUOTE]

Zde kopie zprávy od TOMTOMa....

Thank you for your email.

TomTom will be releasing updated maps some time during the 2nd Quarter of 2006. It is expected the map updates will be released possibly during the month of June.

I hope this email has been answered to your satisfaction. If you have any further question please do contact us again.

With best regards,

The TomTom Customer Support Team