Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Favorit mezi navigačními aplikacemi

Mira_ce4you_oldd (192)|8.6.2006 11:22
Kterou z výše uvedených aplikací používáte, popř. se vám líbí a myslíte si, že je prostě nejlepší.
Jedná se mi hlavně o:
- 2D i 3D pohledy
- hlasová navigace
- jednoduché a přehledné ovládání i prstem
- jednoduché plánování tras (nejlépe i s čísly domů)
- možnost dokoupení dalších map (Evropy)
- pokrytí celé ČR
- pravidelné update
- simulační režim
- výhodný poměr cena/výkon

Grachus_ce4you (81)|8.6.2006 12:48
Myslim ze Navigon 6 v ankete zmineny asi neni popravu nebot s nim jezdi tak maximalne nemecti betatesteri :D
MilanSu (823)|8.6.2006 14:21
A coz si takhle trochu precist diskuse k jednotlivym SW a zjistit nazory jejich uzivatelu. Vetsina z nas tady pouziva jednu navigaci a samozrejme je s ni zrejme spokojen (jinak by ji nepouzival).
Takze odpovedi na tvou otazku, ti stejne tve rozhodnuti neusnadni.
To je jako by jsi se ptal na favorit mezi pocitaci, mezi auty, mezi politiky ....., co clovek to nazor:)
Mira_ce4you_oldd (192)|8.6.2006 14:42
Dost recezi jsem si jiz i precetl a mam i sve dva favority, ale jen jsem chtel vedet kdo jaky software používá a popr. k jakému se mam treba priklonit. Bohuzel je velka skoda, ze neexistuji zadne demoverze na vyzkouseni :((. Vlastne firma Aponia Demo nabizi a to pro navigaci Be-On-Road. U konkurence se mi Demo proste nepodarilo najit, napr. Dynavix uvadi, ze je to k vuli licenci na mapove podklady (ale u Be-On-Road to jde :) ).
Proto jsem chtel alespon takove male "pošťouchnutí".
Samozrejmne rozhodnout (a zaplatit) se musim sam :)

Mira
MilanSu (823)|8.6.2006 22:47
No tak aby jsi nerekl, ja pouzivam TOMTOM a jsem s nim naprosto spokojeny.
Mudrunka (547)|9.6.2006 07:03
No tak aby jsi neřekl, já používám DYNAVIX a jsem s ním také spokojený.
Docent (1234)|9.6.2006 08:23
Já zatím používám jako mapový podklad autoatlas od Shellu (spokojenost) a jako navigaci manželku (nespokojenost), bo N560 mám objednanou už měsíc a její dodání se furt odkládá :evil: .
beecher (9270)|9.6.2006 10:22
Miro, v podstate je to jednoduche... Pokud budes jezdit pouze na zapad od Cech a v Cechach, tak TomTom, jinak pokud po cele Evrope tak iGO 2006 Europe.

Docent: To je tak akorat tu objednavku zrusit a koupit si nejake normalni PDAcko a BT GPSku... ;) :D
Docent (1234)|9.6.2006 10:33
Už mne to napadlo taky :evil: . Existuje k tomu tvýmu Dellu nabíječka a držák do auta, se mně to zatím nepovedlo nikde najít?
beecher (9270)|9.6.2006 10:50
Drzaky muzes pouzit univerzalni nebo Brodit ci Arkon, ktere dodava Sunnysoft, oba vyrobci maji drzaky pro Delly, takze se to chce akorat s SS domluvit, aby je objednali. Pripadnou nabijecku do auta vyresi iTec 339, kde je dodan univerzalni CL adapter, na kterou pasuje Delli redukce pro nabijeni PDA bez kolebky...
Kocir (836)|11.6.2006 08:50
A nebo zkusit nove PNA Mio C710. Nadherny mazlik, Bluetooth + handsfree, radary, vestavene TMC, fotoalbum, MP3 prehravac, 2GB disk, navic slot SD/MMC. Mapy kompatibilni s iGO
beecher (9270)|12.6.2006 10:44
Kocir: No jo, ale to je pokud clovek chce pouze PNA. Kdyz clovek uz PDA ma, tak je mu to Mio k vis cemu... ;)
Petr Šinagl (25)|12.6.2006 21:16
Minimálně se s ním líp louskaj vlašáky :D