Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

lepsi tasks/todo?

imagiag (25)|16.10.2003 11:14
Zdravim vsechny,

existuje neco (komercni klidne) na lepsi praci s tasks (myslim to-do zaznamy, ne bezici procesy ;) ). Potreboval bych samostatnou aplikaci, ktera umi lepe tridit a zobrazovat kiliardy tasks (protoze prave to pouzivam na ppc nejvic). Koupil jsem si agenda fusion, kde ten tasks modul je skoro co chci, ale je to pomaly :( list managery sou zase nevhodny protoze nemaji zaznamy v outlooku potom..

diky za jakykoliv napady...

Pavel Koza (4761)|16.10.2003 12:36
Velky konkurent AF je Pocket Informant, ten by nepomohl? Ma i demo, takze nemusite utracet zbytecne;)
imagiag (25)|16.10.2003 14:11
PI jsem skousel take, ale je to jeste pomalejsi :(
neoxo (133)|14.9.2007 09:35
tak isto hladam nieco podobne, len na tasky (to-do) lebo nechcem pouzit pomale Pocket Informant alebo Agenda Fusion.
Skoda, ze nerobia PI alebo AF modularne, ze by sa dal instalovat len modul tasky.

Nema niekto nejaky napad?
Zdenek Malinsky (9781)|14.9.2007 10:10
A co treba PhatNotes
osch (1330)|14.9.2007 12:47
ToDo List ve zdejší freeware sekci.

-------------
EDIT: Omlouvám se, až později jsem si všiml podmínky synchro s outlookem. :oops:
neoxo (133)|14.9.2007 13:18
dakujem za tipy, hladam skor nieco co spolupracuje s ulohami v Outlook v pocketpc. Nejaka nadstavba nad ulohami, ale len pre ulohy dalsie veci ako kontakty, kalendar a pod. mi celkom vyhovuju tak ako su.

Nasiel som jednu aplikaciu, Pokcet Task Lists, ktora umoznuje importovat a exportovat ulohy Outlooku v pocketpc ale to je ta vec co mi nevyhovuje, i ked je uz velmi blizko.

nevadi asi sa budem musiet uspokojit s Agenda Fusion.

Zdenek Malinsky (9781)|14.9.2007 14:08
Krome Agendy Fusion jeste vyzkousej Pocket Informant, Agendu One nebo Agendus(drive jen pro Palm). Treba si z tech baliku vyberes. Ale vim, ze AF mela "projekty", coz PI ne.
neoxo (133)|19.9.2007 09:36
Tak nakoniec som si dal Agendu Fusion a tie tasky sa tam daju nastavit tak ako som potreboval tj. triedenie podla kategorii, zoradzovanie podla kriterii aj farebne zvyraznovanie. Takze vam dakujem.