Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Nejvýkonnější PDA na trhu?

p.a.Ť.o (69)|7.6.2006 14:58
Přemýšlím o novém PDAčku a potřeboval bych poradit. Do teď mám MDA Compact (jedničku), ale koukám po nějakém jiném, které by splňovalo následující podmínky:

- modul GPS
- WM5 (i s možností upgrade)
- VGA
- výkon (nebudu psát kolik přesně, ale pokud to vytáhne víc (bez přetaktovávání) než stávající mašina, tak budu velice rád)
- cena nehraje roli, resp. je až to skoro poslední

\PS. co se datových funkcí týká, nežiju pro ně, takže pokud tomu bude chybět wifi nebo EDGE, tak to v klidu přežiju ;)

Děkuji za tipy!
beecher (9270)|7.6.2006 15:27
Pokud je nutny ten GPS modul, tak Loox N560, ale nema telefon. Pokud uplne nejvykonnejsi, tak pak Dell Axim X51v (bez GPS a GSM)...
Njo a VGA+GPS+GSM se nevyrabi...
p.a.Ť.o (69)|7.6.2006 17:54
Děkuji za rychlou odpověď.
Samozřejmě jsem se přepsal a místo GPS jsem měl na mysli GSM (nevím, na co jsem myslel)... :[
V tomto případě zůstává výběr stejně omezený?
Miloš Strouhal (3997)|7.6.2006 18:09
atomion (1159)|7.6.2006 22:12
MDA Pro je asi opravdu jediná volba.. Žádně výkonější MDA u náás na trhu zatím není.. :D
p.a.Ť.o (69)|8.6.2006 07:23
Ufff, Univerzala znám, ale to už je skoro jako menší laptop :/
Docela zklamání- pocit, že vlastně není na co upgradovat je docela nic moc. Každopádně díky za rady, asi jsem ušetřil (a tak skromný jsem byl ;))
Zdenek Malinsky (9781)|8.6.2006 14:49
Ach jo, to je pořád dokolečka: když je zařízení velké s velkým displejem, tak je sice těžké, ale zase s ohledem na velkou baterku má větší výdrž, může mít i VGA displej, pohodlnější klávesnici atd. nebo naopak je zařízení malé, lehké, ale má meší výdrž baterie, horší nebo žádnou klávesnici, nemá VGA atd.
Prostě fyzika se ošidit nedá. Je to tak těžké pochopit? :sarcastic: :?
p.a.Ť.o (69)|9.6.2006 12:38
Ne, není to až tak těžké pochopit. Šlo mi ale o výkon procesoru, ne o to jak dlouho vydrží. Na tohle bych se snad ani neptal ;)