Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

nastavení MMS MIO A701

m.chlup (8)|7.6.2006 14:34
Může někdo popsat uživatelsky jak nastavit MMS na MIOA701. Včetně odkazů, kde vše potřebné najít a stáhnout. Děkuji z celého srdce.
stehan (114)|7.6.2006 16:25
Treba si najprv pecitat prispevky, na MIO ich je tu skutocne malo zatial, je to tam napisane dost podrobne napr.TU
popel_ce4you (22)|11.7.2006 01:25
Všechny příspěvky jsem pročetl, cabinet Vodafonu nainstaloval,ale nefrčí to pořád to hlási chybu nastavení (internet přes GPRS funguje)- nemohu spustit novou mms a pak nastavit parametry jak popisuješ - chtělo by to popis KAM-KDE-CO napsat konkrétně parametry serveru operátora - jak bylo řečeno děkuji z celeho srdce za každou radu jak to rozchodit.Dík
MANDY_ce4you (4)|11.7.2006 22:10
Zdravim Vas,
tiez som si stym nevedel rady, ani technici vo Vodafne mi nevedeli pomoct, ale prisiel som na to:
Postup:
Najprv v nastaveni pripojeni / Moje sit v praci das pridat nove pripojeni/
Nazov: Vodafone MMS
Modem GSM modem(GPRS)
Nozov pristup bodu : mms
login: mms
heslo: mms


Potom otvoris MMS spravy a zacnes vytvarat novu mms.
potom v nabitke das Moznosti/nastaveni MMS/Nastavit/Novy
a zacnes
Nazov profilu VODAFONE
mmsc : http://mms
Dat.prpojeni: Moje sit v praci
Brana: Wap 1.0 Brana
Adresa IP 10.11.10.111 - pozor vodafone ma zle nastavenie na ich stranke www.techforum.cz je tam na konci iba 11 a nie 111
Port 9201

Teraz mi to funguje bez problemov

S pozdravom,

Mandy

:yes: :yes:
Fosgen (30)|13.7.2006 08:36
Nastavení MMS na MIO A701 na T-MOBILE je úplně stejný postup jak píše Mandy U Vodafonu.
Akorát Vodafon se přepíše na T-Mobile a tu adresu má 010.000.000.010.Jinak je všecko stejné
xRoman_ce4you (218)|15.7.2006 15:14
OK. Jenže pokud dám "Nový", tak to nic nedělá. A pokud dám "Nabídka", "Možnosti", "Nový účet", tak to po mě chce emailovou adresu a bez ní mě to nechce pustit dál.
K Martin (15)|15.7.2006 22:38
Vďaka MANDY, bez Vášho príspevku by som to asi nikdy neroschodil.
Ja mám síce ORANGE, ale nieako som to skombinoval a šlape to.

Len dve otázky:
- Je normálne že po prijatí, alebo odoslaní MMSsa mi GPRS neodpojí?
V ikonke G mi stále ráta čas, kým ručne neodpojím GPRS.
- Nedá sa to nieko nastaviť, aby sa to automaticky odpojilo
po prijatí-odoslaní MMS.

Vďaka
popel_ce4you (22)|20.7.2006 15:18
[QUOTE="xRoman"]OK. Jenže pokud dám "Nový", tak to nic nedělá. A pokud dám "Nabídka", "Možnosti", "Nový účet", tak to po mě chce emailovou adresu a bez ní mě to nechce pustit dál.[/QUOTE]

Je to přesně tak jak říkáš - má někdo radu??? co stím...:?
xRoman_ce4you (218)|22.7.2006 00:57
Předem chci poděkovat těm, kterým to již fungovalo a doptali se tady pouze na nějaký detail a na ostatní se vybodli.Doufám, že se jim to u příštího problému vrátí. Cesty páně jsou nevyzpytatelné!

Je pravda, že mi tento příspěvek zabral cca 15 minut opisování dat z telefonu, takže asi neměli čas. Nicméně mám trochu odlišný postup, ale ten výše uvedený mi nefungoval. Jen chci říct, že jsem nastavení dělal hned po HR, protože z nějakého důvodu se mi nikdy na nainstalovaném Mio nepodařilo dostat na novou mms, a bez toho to nejde.


Nastavení MMS

Postup nastavení:
Klikněte na „Start“ a položku „Nastavení“. Vyberte záložku „Připojení“ a klikněte na ikonu „Připojení“.
Zvolte záložku „Upřesnit“ a klikněte na volbu „Vybrat sítě“.
Vyberte spodní okno a klikněte na „Nové…“. Vyberte záložku „Obecné“ a zadejte název nastavení, např. „MMS TMCZ“.
Dole vyberte záložku „Modem“, klikněte na „Nové…“ a v následujícím okně vyplňte „Název připojení např. “MMS CZ „, vyberte modem - „Mobilní linka GPRS“ a stiskněte tlačítko „Další“
Vypište „Název přístupového bodu“ – „mms.t-mobile.cz“ a pokračujte „Další“. Vyplňte „Uživ. jméno“ (mms) a „Heslo“ (mms) a zvolte „Upřesnit“.
Nastavení záložek „TCP/IP“ a „Servery“ a nastavte: „Používat adr.IP přiděl.serverem“ na obou.
Pokračujte tlačítkem „Dokončit“.
Nyní vyberte záložku „Nastavení serveru proxy“ a zaškrtněte „Tato síť se připojuje k internetu. Potvrďte „OK“

Zavřete všechny okna až budete na obrazovce Today.
Klikněte na „Start“ a položku „Zprávy“.
Přepněte se do zpráv MMS a dejte vytvořit novou.
Klikněte na „Nabídka“ pak „Nastavení“ a vyberte v roletce „Konfigurace MMS…“.
Zvolte záložku „Active profile“ pak „Změnit“, kde klikněte na tlačítko „Nový“.
Parametry vypište zhora dolů – samozřejmě pouze za předpokladu, že jste pojmenovali stejně položky, jak je popsáno výše:

T-Mobile MMS
http://mms
MMS TMCZ
WAP 1.0 Geteway
10.0.0.10
9201
a potvrďte OK.

Po soft resetu to funguje.

Roman
popel_ce4you (22)|23.7.2006 09:50


Nicméně mám trochu odlišný postup, ale ten výše uvedený mi nefungoval. Jen chci říct, že jsem nastavení dělal hned po HR, protože z nějakého důvodu se mi nikdy na nainstalovaném Mio nepodařilo dostat na novou mms, a bez toho to nejde.

Díky za snahu a ochotu se tomuto problému věnovat, jak popisuješ tak opravdu i já novou MMS nevytvořím ať delám co dělám - nezbývá nic jiného než HR a začít od znova a postupně - myslím tím instalaci doplňkových aplikací - doporučuji po HR nejprve instalovat eDialer.ARMV4 (SW CD),pak cab.Oskar(T-Mob.....),pak teprve českou lokalizaci, jinak eDialer funguje nekorektně.:?

Určitě dám vědět jestli MMS fungujou....
Dík.
M66 (116)|23.7.2006 13:43
Nastavení MMS už jsem vzdal, když tu jsem našel tuto diskuzi a ejhle: on to přeci jen jde! S drobnými korekcemi postupu dle xRomana (Díky! Díky! :yes: ) s parametry pro Eurotel to funguje.
Popel: po HR jsem e-Dialer instaloval později a nepozoruji na něm problémy. Ta menu nastavení v MMS i v připojení jsem měl vždy dosažitelná, akorát jsem nevěděl jak to nastavit.
xRoman_ce4you (218)|23.7.2006 22:32
Já jsem tedy ještě při jednom nejprve nainstaloval upgrade Rom na R54. Potom již není potřeba doinstalovávat eDialer, je tam již obsažen.
MANDY_ce4you (4)|24.7.2006 19:51
xRoman,
odkial si prosim stiahol upgrade Rom na R54?
Mozes prosim poslat link alebo pripoj subor

Dakujem,

Mandy
xRoman_ce4you (218)|24.7.2006 19:59
Je to tady: https://www.ce4you.cz/forums/view_topic.asp?t=16712
xRoman_ce4you (218)|26.7.2006 01:29
JÓ pánové, víte proč Vám nešla vytvořit nová MMS? Chyba lokalizace. Schválně jsem si pohrál s nastavením MMS, a sledoval kdy se to kousne a ejhle ...

Psal jsem na Sunnysoft a teď je na webu nová verze, tváří se jako stará, ale po rozbalení při instalaci se hlásí jako 9.1 !!!

Stahujte zde: http://www.sunnysoft.cz/download.php

Jupíííí ... zase o krok dále k funkčnímu founu ... hi !!!
M66 (116)|2.8.2006 10:58
Takže pýchá předchází pád. Rozplýval jsem se tu, že už mi MMS podle zde uvedených rad chodí. Pak jsem musel udělat HR (prostě přestane fungovat touchscreen, jednou se mi to stalo při odesílání hromadné SMS, teď při psaní "í" ve SlovoEd. To jen tak na okraj). No a teď to nastavím stejně jak to bylo, ale dojde k následujícímu:
MMS jde vytvořit. Zdá se, že jde i odeslat. Když jsem zkoušel jen prostý text, tak i automaticky dojde. Když je s obrázkem, tak mi nyní přijde jen "polo MMS", že je potřeba ji stáhnout (dříve přišla automaticky). Když zvolím "stáhnout", tak se Mio tváří, že něco dělá (je tam ten Windows čtvereček), pak se přestane tvářit a nic nestáhne. Ach jo.
Obecný problém nebo ta lokalizace?
No ale když si pomyslím, že jsem vlastně ještě nikomu žádnou MMS neposlal, s výjimkou těch pohlednic od ET, tak si říkám, že se na to asi vykašlu...
xRoman_ce4you (218)|2.8.2006 11:41
Mám za s sebou upgrade 4 Mií na R55 a na všech chodí MMS bez problémů, udělej HR, nastav komunikaci přes GPRS, nastavení MMS, odešli zkušební. Pokud dorazí, stáhni novou aktuální češtinu od Sunnysoftu a vše jede!!! Není problém, ani po obnovení ze zálohy se nastavení neztratí (SPB backup). Vyzkoušeno.
Martynez (206)|2.8.2006 12:09
A co takhle psaní SMS palcem? Už jsem se o tom zmiňoval v jiných tématech... Přešel jsem zpět na R51, sice mio nabíhá pomaleji, ale vše funguje lépe než s R54. Problém je, když ninstaluju Intellipad... Tak funguje, ale nefungujou hardwarová tlačítka... Teprve když přehodím klávesnici zpět na Sunnysoft a RESET.... tak je to ok... A pak když chci zpět na Intellipad...tak musím zase resetovat.... atd atd... Kdo rozlouskne todle... je bůh
adra (24)|16.8.2006 23:20
Kamarádi, spolubojovníci,při nastavování funkčnosti MMS pravděpodobně použiji poslední šanci a to RUSKÉHO pomocníka-majzlík a kladivo!!!
Tři dny v .....a nic, jen samé přihlouplé hlášky-NEBYLY ODESLÁNY NEBO........
Možná jsem tupec nebo je to věkem, ale ani dle diskuzních návodů ani ťuk.
I když jsem v letech, tak bych rád MMSkoval aůůůůůůů.
A teď vážně-vám co to chodí, napište případná nastavení (snad i nepodstatných) kolonek, které by snad nám, a asi nás bude dost, usnadnily vyřešit problém MMS.(GPRS)
Moc děkujem.
xRoman_ce4you (218)|16.8.2006 23:26
Podle popisu na předchozí stránce ti to nejde???
adra (24)|16.8.2006 23:55
Nejde a nejde!!!!!
M66 (116)|17.8.2006 13:14
Adra: Udělal jsem to dle výše zmíněných popisů, kdy jsem kombinoval zde uvedené postupy a nastavení na stránkách ET (třeba QTEK 9100. A to jsem tady jediný s ET? Všichni tu zmiňujete T-mobile a Vodafone...). Nejdřív OK, po HR ne a ne. Zobrazoval se stav odesílání, na cca 85% hláška nelze odeslat. Pak třeba odešla, ale přišlo oznámení a výzva ke ztažení, ale nešla stáhnout. Pak odešla, dokonce i přišla a po 3 dnech přišla SMS, abych si MMS stáhnul na webu ET. Chaos.
Ale nějak se to samo (!) vzpamatovalo a snad fungují. Trápil jsem se s tím hodiny, teď je to OK, ale když já neznám nikoho, komu bych ji mohl poslat nebo kdo by ji poslal mě. Nikdo z mých známých to nepoužívá...
Jo a na tom QTEK/HTC Typhoon jsem je vůbec nerozchodil. Taková N7650, tam chodily jedna báseň.
adra (24)|25.8.2006 21:17
Ahoj kamarádi nešťastníci,
také jsem byl, ale už jsem MMS vyřešil a jsem :-))
Zde se pokusím napsat svůj postup pro zprovoznění MMS pro t-mobile.
Postup:
Nejprve v nastavení připojení / Moje síť v práci dáš přidat nové připojení/
Zadej název připojení: mms (je jedno co tam bude)
Vyber modem: GSM modem(GPRS)
Název přístupového bodu : mms.t-mobile.cz
Uživ.jméno: mms
Heslo: mms
Otevři: Upřesnit
Zde zatrhni: Používat IP adresu…..
Servery: Používat IP adresu…..


Potom si otevři MMS správy a vytvoř novou MMS.
V nabídce dáš: možnosti a nastavení MMS
Název profilu:MMS
mmsc : http://mms
Dát.připojení: Moje síť v práci
Brána: Wap 2.0 Brana
Adresa IP: 10.0.0.10
Port 80

Po tomto nastavení to asi po 3 nedělích maká a že jsem postupoval dle rad předchůdců a stále nic.
To nejhlavnější bylo nastavit bránu Wap na 2.0, každý uváděl 1.0

Případně dejte vědět, jak jste pochodili VY.

Pavel
elis (15)|14.9.2006 23:49
Ahoj vsem. Jsem cerstvym majitelem mia a701 a jak je v tomto tematu jasne tak MMS je fakt sila.
Muj problem je: po prosezenych hodinach u netu i u tohoto fora jsem nastavil MMS , fungovalo odesilani, ale prijem ne a ne. Upgradoval jsem ROM na 51 a nastavil funguje odesilani ale prijem ne.
Uz me to fakt s... ,:-) Kazde rano mam telefon plny prazdnych sms od cisla +7674 tak cca 20. Operator Vodafone CZ me vicemene poslal kamsi. Samozrejme MMS u peratora jsou pry ok nastavene, testovani na Nok 6230 vpohode.
Netusite nekdo please v com by to mohlo byt ? a predesilam ze podle fora mam podle me na 100% vse dobre, nebo nevim o nejakych doplnujicich nastavenich pro prijem MMS ? Diky za info

Petr :evil:
pepapardal (9)|18.9.2006 17:59
Mám ten samý problém u Vodafone - odesílání funguje v pohodě, příjem bez šance, a to i když je všechno na automatiku včetně automat. příjmu MMS. Pořád jen chodí ty stupidní prázdné SMS...

Poradíte někdo v čem je problém? Funguje někomu na MIO 701 automatický příjem MMS u Vodafone?
stehan (114)|18.9.2006 19:54
Ked dostanene mms a mio vas na to upozorni, pozrite sa cez co sa pripaja, urcite tam budete mat profil world alebo internet, to treba zmazat v zakladnom nastaveni , mozem vam poslat kompletne nastavenie pre mms , internet, wap e-mail atd... ale pre orange SK, ale myslim ze ked si tam dodate svoje hodnoty, tak vam to bude fachcit, poslite mail, nemam to kam dat...
...I..
pepapardal (9)|18.9.2006 20:52
No to by bylo fajn, rád to vyzkouším. Mail je lubos2@atlas.cz.
elis (15)|18.9.2006 21:25
Ahoj to i ja se hlasim , protoze uz jsem opravdu testoval vse a cislo 7664 uz nemuzu na tel ani videt.
Predem dekuji
mcgyver@seznam.cz
Vally (91)|19.9.2006 13:54
[QUOTE="stehan"]Ked dostanene mms a mio vas na to upozorni, pozrite sa cez co sa pripaja, urcite tam budete mat profil world alebo internet, to treba zmazat v zakladnom nastaveni , mozem vam poslat kompletne nastavenie pre mms , internet, wap e-mail atd... ale pre orange SK, ale myslim ze ked si tam dodate svoje hodnoty, tak vam to bude fachcit, poslite mail, nemam to kam dat...
...I..[/QUOTE]rád bych chtěl vytestovat ten wap a GPRS,můžeš mi to nastavení prosím poslat,email je vwc.cz@email.cz ,děkuji
pepapardal (9)|19.9.2006 18:02
Tak jsem zkoušel zase dál, ale bez úspěchu. MMS jdou na MIU odesílat v pohodě, ale přijmout nejde ani jedna, vždy přijdou od Oskara jen dvě prázdné SMS z čísla 7674 a tím to celé končí. (FW R64)

Je tu vůbec někdo, komu to na MIO A701 s Vodafonem CZ funguje včetně automatického příjmu MMS? Posílat nastavení z jiných komunikátorů nemá žádný smysl, buď je v tom nějaká úplná pitomost, nebo nemám nejmenší tušení proč to nefunguje. Dal bych krk za to, že mám všechno nastavené správně, ale tu MMS ne a ne přijmout...
Vally (91)|20.9.2006 08:07
[QUOTE="pepapardal"]Tak jsem zkoušel zase dál, ale bez úspěchu. MMS jdou na MIU odesílat v pohodě, ale přijmout nejde ani jedna, vždy přijdou od Oskara jen dvě prázdné SMS z čísla 7674 a tím to celé končí. (FW R64)

Je tu vůbec někdo, komu to na MIO A701 s Vodafonem CZ funguje včetně automatického příjmu MMS? Posílat nastavení z jiných komunikátorů nemá žádný smysl, buď je v tom nějaká úplná pitomost, nebo nemám nejmenší tušení proč to nefunguje. Dal bych krk za to, že mám všechno nastavené správně, ale tu MMS ne a ne přijmout...[/QUOTE]mě u Vodafone funguje MMS úplně normálně,i automatický příjem,zpráva se ukláda rovnou do složky MMS a i odesílatel je jméno kdo mi to posílá a né 7674,pouze se mi automaticky MMS GPRS nevypíná,tak pak vypnu ručně,jen pořád nevím,jak nastavit WAP a GPRS,abych mohl používat nepř Agille Messenger
Martynez (206)|20.9.2006 12:19
Myslim, ze nastaveni MMS neni nic sloziteho a dela se z toho na forech zbytecna veda. Staci se na strankach kazdeho operatora podivat na nastaveni nejakeho zarizeni s windows mobile a je to. Nerikal bych to pokud bych si to vazne nemyslel. Po koupi Mio a701 jsem se na eurotel.cz podival na nastaveni eurotel (O2) dataphone a vsechno mi hned bezelo jak ma.
JEDINY CO ME S..., je to, ze se GPRS pripojeni po prijmuti MMS automaticky nevypina. Nevite nekdo o nejakem zpusobu jak toto vyresit?
pepapardal (9)|20.9.2006 13:05
Pro Vally:

napiš prosím své přesné nastavení datových a MMS účtů pro MIO A701 a MMS u Vodafone, nastavím to shodně a jsem zvědav jestli budou MMS chodit automaticky a jestli mi konečně nějaká přijde :)

nechápu co máš za problém s GPRS, Wap nepoužívám, je to šíleně drahá sranda ale GPRS funguje úplně normálně - AP je "internet", nic víc se u datového účtu nenastavuje (teda mimo toho Cellular modemu (GPRS)).
pepapardal (9)|20.9.2006 13:11
Pro Martynet:

Ne, není to žádná věda, s tím souhlasím, ale u Vodafone to pro MMS u MIA s FW R64 ani R52 prostě nejde, nebo fakt nevím, kde je problém :?

Až budu doma, přepíšu všechna ta nastavení a třeba se někam dopracujeme a někdo poradí, v čem je chyba...

Nejdivnější je, že se vůbec automaticky neaktivuje GPRS pro stahování MMS a rovnou přijde SMS z toho divného čísla, ale klasické GPRS automaticky funguje v pohodě.
elis (15)|21.9.2006 19:11
Cau vsem ja jsem take nepochodil , mam domluvenou kartu od tmobile a testnu to a miem , pokud to pujde tak fakt nevim jak to premuvi na vodafone dam po vikendu vedet
Petr
adra (24)|31.10.2006 14:03
A je to v háji, po nainstalování nové Rom 65 původní hodnoty pro MMS neplatí a nastává další nový boj s nastavováním.
Mio je na toto šílené a další nevychytávky mě začínají pěkně štvát.
Asi ho pošlu do háje.:-(((
neo.cz (2)|12.2.2007 14:13
Mno, tak prece... Jede, nybrz po preneseni (odeslani/prijem) MMS zustane "vytocene" pripojeni. Umi MIO A701 po prijeti/odeslani zavesit?
adra (24)|12.2.2007 15:11
Také mám podobnou zkušenost, po dalších hodinách marnosti jsem se na to vykašlal. Prostě GSM a další společné služby jsou hrozné. Pokud někdo využívá víc telefon, přístroj v žádném případě nedoporučuji.
elis (15)|18.5.2007 00:30
zdravim vsechny mio chodi vporadku MMS az po tom co lehlo GPS a v servisu nevim co udelali ale s R65 upgradovanou divne ofic nesla to chodi a pred servisem neustale pouze u prichozich textovka od cisla 4664 nebo tak nejak , po navsteve mia v servisu ( netusim jestli vymena strev nebo co ) chodi, drzim palce a bojim se dalsiho update rom ,:-(
Elis
M66 (116)|18.5.2007 20:52
MCgyver: člověče, ja vůbec nerozluštil co a o čem píšeš .:?
adra (24)|18.5.2007 21:47
Jak již jsem před rokem upozorňoval před velkou slávou přístroje, která možná byla asi pouze marketingová (také jsem naletěl), GSM a foťák-katastrofa.
GPS chodí skvěle, ale za ty peníze by to ještě mělo umět i vařit kávu.
Být dalším potenciálním zájemcem, tak moc a moc přemyšlím.
Faramir_ce4you (31)|23.6.2007 16:31
Koupil jsem Mio 701 včera a jsem plně spokojen, umí to, co čekám, umí to dobře, telefonovat se dá, SMS a MMS to posílá. "Foťák" resp. obrazový záznamník je stejně špatný jako u každého mobilu a stejně ho nepoužívám. Myslím, že za ty peníze je to výborná volba.
adra (24)|24.6.2007 10:29
Tehdy M 701 stála kolem 17 000,-Kč, možná dneska za 8 000,- Kč bych nepoužitelný foťák + nespolehlivý GSM tolik neřešil.
Myslím si, že lidé co mají 701 více jak, rok ví, o čem mluvím.
Jinak GPS funguje spolehlivě.
:?
adra (24)|24.6.2007 10:29
Tehdy M 701 stála kolem 17 000,-Kč, možná dneska za 8 000,- Kč bych nepoužitelný foťák + nespolehlivý GSM tolik neřešil.
Myslím si, že lidé co mají 701 více jak, rok ví, o čem mluvím.
Jinak GPS funguje spolehlivě.
:?
hpa (159)|24.6.2007 14:10
Dovoluji si nesouhlasit. GPS je velmi citliva a presna. Fotak je ve sve kategorii mobilnich telefonu pouzitelny. Pokud budu chtit fotit profi fotky, tak si na to nebudu porizovat mobilni telefon, ale pokud chci pouze obcas zdokumentovat situaci, tak je tento fotak naprosto dostatecny.

Mona mluvite o nejake jine serii porizoval jsem A701 na podzim, ted jej mam zatim jen pul roku, ale jsem s nim velmi spokojeny.
iron side (253)|24.6.2007 14:22
Mio uz mam vice jak pul roku,mezi tim jsem vyzkousel i jine PDA od T830 az po X51V.Nakonec jsem se vzdy vratil k A701.Je sice pravda,ze MMS jsem do dnesniho dne nerozchodil,ale to mi vubec nevadi.GPS je skvele,nabehne mi za par vterin,ovladani pristroje je jednoduche a ucelne.Fotak je trochu podprumerny,ale na fotku do emailu to staci.Dle meho nazoru pri srovnani ceny u uzitnosti tento pristroj nema konkurenci.:yes:
Faramir_ce4you (31)|24.6.2007 16:41
[QUOTE="adra"]Tehdy M 701 stála kolem 17 000,-Kč, možná dneska za 8 000,- Kč bych nepoužitelný foťák + nespolehlivý GSM tolik neřešil.
Myslím si, že lidé co mají 701 více jak, rok ví, o čem mluvím.
Jinak GPS funguje spolehlivě.
:? [/QUOTE]

Žádná telefon nemá použitelné kreslítko a doufám, že to ani nikdy použitelné nebude. Kdyby byla možnost koupit telefon bez kreslítka, šel bych do toho, nechápu proč to tam vůbec dávají. Co se týče GSM, měl jsem už pár hovorů, funguje to dobře, je to hlasité a dovolám se a lidi se dovolají mě, víc nepotřebuju.
Co se týče MMS, nastavil jsem je podle návodu zde a fungují odchozí i příchozí.
prokji (199)|24.6.2007 22:43
Já mám A 701 zhruba rok (polovina července 2006/ za tehdy 16 200,- a zatím jsem spokojen - telefon vyhovující /proti Motorole MPX 200 , kterou jsem musel zhruba dvakrát měsíčně restartovat po upozornění na zmeškané hovory , když se náhodou zase chytil BTSky a nástupnické MPX 220 , kterou jsem stihl prodejci hodit na hlavu - po třech dnech se vyresetila/ je to skvělej stroj. GPS výborná a fotka do mailu vyhovující - co potřebuju /profimail , Java , GPS,Idos,slovníky.../ v pohodě.Za těch 16 kKč jsem dostal kompletně vybavenej stroj včetně pouzdra , kabelu , auto i normální nabíječky , držáku ,dvou stylusů a tří fólií . Tahle výbava , kterou k jiným komunikátorům /T 830 , HP 69xx ap./ musíš dokoupit /pro smysluplné využití/ ti rázem zvedne cenu o dalších 40-50%!!!
teekey (36)|25.8.2007 17:26
mam problem s nastavenim MMS u tohoto zarizeni, problem bych videl asi v nastaveni pripojeni "vodafone MMS", kdy se mi vzdy prepisou v nastaveni z neznamych duvodu "user&passw". tedy zadam mms&mms dam finish a pri nasledne editace se mi parametry mms&mms prepisou na vodafone&heslo(17znaku). Coz me dostane vzdy do stavu, ze si zadne MMS nestahnu ani neodeslu. Ikdyz pole user&passw necham prazdne, stejne se tam opet vypisou vyse zminene. Tak me napada, co delam spatne, respektive, proc je to zarizeni tak chytre :?
Pedro021 (21)|14.9.2007 16:52
Ahoj mohol by mi niekto presne krok za krokom popisat ako nastavit MMS v T-Mobile v SR na easy? Chcel by som pripomenuť ,ze mi nepomohli ani instalačne balicky a ani ostatne recenzie!
Dakujem