Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Display

teslatom (5)|6.6.2006 18:34
Ahoj všem. Nevím, jestli se zde toto téma již řešilo, ale nemám čas po tom pátrat, proto se táži. Stalo se už někomu, že by display jako by blikal. Kamarád si také koupil Qteka a když jsem dal oba přístroje k sobě, tak jsem se až divil, jaký je rozdíl mezi displaji. Porovnávali jsme bílou barvu. Můj display byl skvěle bílý, kdežto jeho šel do oranžova/žluta a to i přesto, že jsme měli naprosto shodné nastavení. Další věc, která mě zarazila byl že jsem při detailním pohledu viděl, jak display kamaráda jakoby "bliká" a viděl jsem i jednotlivé řady pixelů. Pokud měl někdo podobný problém, nebo ví jak to vyřešit, prosím napište. Díky
armando (95)|6.6.2006 20:01
Já měl s displejem tento problém, ihned druhý den co jsem si koupil Qtek8310 jsem si všimnul, že pokud spustím foťák tak mi naskočí přes displej rušivá čára zhora dolů přes displej. Nicméně pokud jsem vyfotil tak na fotce jsem nic neměl. Byl jsem z toho tak zklamán, že jsem urychleně jel do Eurotelu, kde jsem si Qtek8310 koupil a chtěl ihned vrátit peníze za vadný přístroj, byl jsem zklamán když mi řekli, že to musí prozkoumat jejich technik a že přístroj pošlou do servisu. ( je to strašná nespravedlnost když dáte 11.000Kč za telefon on je vadný, a pak by se v něm měl vrtat technik a vrátí Vám ho třeba za 3tÝdny!!!! ) TO SE NAŠTĚSTÍ NESTALO!
Nicméně nakonec jsme se domluvili, že mi IHNED dodají jiný kus výměnou. Aspoň že tak, dnes jsem šťastným majitelem Qtek8310 a jsem rád, že mi ho vyměnili, ale zkušenost to byla strašná. Když si uvědomím, že jsem opravdu studoval návod a to mi trvalo jeden a půl dne než jsem se prokousal návodem abych něco nezkazil. Qtek je super!! ale první kroky s nímm byli opravdu strašné.