Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Jak převést secure PDB na TXT

Mr. Death (53)|6.6.2006 14:46
Existuje nějaká možnost převodu secure PDB na něco čitelnějšího? Ani po několika hodinách pátrání na internetu jsem nic nenašel...
atomion (1159)|7.6.2006 22:06
*.PDB je víc poddruhů ale nestačilo by tohle?? ;) ..anebo tohle??
Mr. Death (53)|7.6.2006 23:46
Díky za radu, bohužel nic z toho nefunguje. Pro jistotu dávám ke stažení i tu knihu, třeba si s tím někdo poradí a řekne mně, co je to za formát nebo jak ho převést. http://www.ipq.cz/data/book.pdb
Surgical (2364)|8.6.2006 00:37
V hlavicce tveho souboru se nachazi tento string "PNRdPPrs" oznacujici typ souboru pro Peanut Reader na Palm OS.
Existuje i verze readeru pro Windows i Windows Mobile, ktera umi cist tento format a jmenuje se eReader.
Nyni jiz staci vyraz eReader vlozit do google vyhledavace a kyzeny prohlizec najit. Jen byva problem s kodovani cestiny, neb Palm tusim nepouziva CP1250 a cestina bude ponekud zmrsena. Nicmene i to lze resit vhodnym prevodnikem.
Tezke melodicno od Pratchetta jsem cetl a jako cely Pratchett je fajn.
Hodne stesti.
Mr. Death (53)|8.6.2006 10:39
Ať pátrám, jak pátrám, tak verzi na vyzkoušení pro Windows nemůžu najít, všude jenom placená verze. Ostatně mě nezajímá prohlížeč, ale software, který ten soubor dokáže převést. Na čtení používám uBook a nehodlám měnit...

Tak nakonec jsem zkušební verzi našel (pořád mně to nabízelo akorát verzi Pro, která je za peníze), nicméně pořád to neřeší problém převodu do čitelného formátu. Pokud to Pro verze umí, tak si ju klidně koupím...
Mr. Death (53)|4.10.2007 21:45
Tak po delší odmlce jenom doplním, že novější uBook ten formát už zná. Bohužel to je placená verze...