Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

ROM update R52

stehan (114)|6.6.2006 12:13
Takze som to dnes objavil, je to uplne nowe,
kedze zariadenie MIO A700 a A701 su hardwarovo uplne zhodne, nemal by byt ziaden problem

MIO A700 ROM R52

popis, kedze prilozeny je v cinstine:D

1.Stiahnite romku, rozbalte ju a subor WINCEIMG.BIN vlozte do SD root directory
budte si isty ale ze potom ako to tam nakopirujete, zostane vam este 60Mb volneho miesta
2.uistite sa ze mate nabitu bateriu, alebo sa pripojte na nabijacku
3.Vypnite zariadenie power OFF, a vlozte SD kartu
4.Zapnite a chodte do UB menu, dostanete sa tam tak ze stlacite tlacitko hlasitosti hora+dolu+reset
5.Zvolte 0=flash ROM upgrade, 6=Total img by SD/MMC
6.Flashovanie sa zacne a bude trvat 10-15min. ked bude hotove ,chodte spet do UB menu a spravte reset.

Zatial som to neskusal, cakam na forach co budu pisat o tejto romke, ale par ludi sa uz vyjadrilo ze im to funguje bez problemov, tak snad dnes vecer idem na to....:yes:
xRoman_ce4you (218)|6.6.2006 18:25
Jen bych doplnil:

For ROM version below R50, press and hold UP volume+ DOWN volume + RESET.
For Rom version above R50, press and hold UP volume + DOWN (joystick) + RESET.


I tak, pokud jsem to vyzkoušel, tak to píše !Málo paměti", dál jsem se nedostal.
xRoman_ce4you (218)|22.6.2006 13:37
OK. Takže ta verze R52 je pouze v čínštině. To znamená k ničemu.

Tady je ke stažení fimware R51:

http://rapidshare.de/files/23284781/r51.rar.html

Postup je stejný jako je popsán výše, pozná to při instalaci A701, funguje squele!

Fimware je english, čeština Sunnysoftu dodávaná na CD s novým Miem funguje bez problémů. GPS nabíhá za 1/3 času, používám jej 2 dny bez zatuhnutí či jiných problémů. Jediné co jsem zaznamenal je konflikt se softem Pocket Reclaimer nebo tak nějak, ja jsem ho někam vykopíroval a nevím z hlavy ten název, verze snad 2.5.4, s tím to fungovalo pouze do resetu či opětovného zapnutí. Pak už A701 nenajela.

Jediné co jsem ručně nastavoval je výkon, ten je po instalaci nastaven na nejvyšší, pro úsporu baterie jsem jej přehodil na auto.

Screenshoty nemám kam uploadnout, takže jen výpis o verzi: WM5 OS 5.1.70 (Build 14411.1.1.4).

Jo, jen tak pro jistotu, mi to jede, nikoho nenavádím, použijte servis! Pokud si Ačko sčubíte - Vaše věc ... hi. (No dneska jeden nikdy neví)

Zdarec ....
MANDY_ce4you (4)|11.7.2006 21:54
Zdravim Vas,
tiez som updatol na R52, ale cinstina sa nedala pouzit, preto som hned naistaloval InterWrite Pro 9.1 od Sunnysoft-u. Ale aj tak este niektore systemove nastavenia boli v cinstite /cca 30%/. Tak som to spatne upgratol na R51.
Po vypnuti zariadenia som sa nevedel dostat do menu. Ale potom som vybral na sekundu bateriu a reset do menu sa podaril podla postupu.
Zatial ho pozorujem ako sa bude spravat.
S pozdravom,

Mandy :yes:
cyberfoxcz (19)|23.7.2006 15:43
[QUOTE="xRoman"]OK. Takže ta verze R52 je pouze v čínštině. To znamená k ničemu.

Tady je ke stažení fimware R51:

http://rapidshare.de/files/23284781/r51.rar.html

Postup je stejný jako je popsán výše, pozná to při instalaci A701, funguje squele!

Fimware je english, čeština Sunnysoftu dodávaná na CD s novým Miem funguje bez problémů. GPS nabíhá za 1/3 času, používám jej 2 dny bez zatuhnutí či jiných problémů. Jediné co jsem zaznamenal je konflikt se softem Pocket Reclaimer nebo tak nějak, ja jsem ho někam vykopíroval a nevím z hlavy ten název, verze snad 2.5.4, s tím to fungovalo pouze do resetu či opětovného zapnutí. Pak už A701 nenajela.

Jediné co jsem ručně nastavoval je výkon, ten je po instalaci nastaven na nejvyšší, pro úsporu baterie jsem jej přehodil na auto.

Screenshoty nemám kam uploadnout, takže jen výpis o verzi: WM5 OS 5.1.70 (Build 14411.1.1.4).

Jo, jen tak pro jistotu, mi to jede, nikoho nenavádím, použijte servis! Pokud si Ačko sčubíte - Vaše věc ... hi. (No dneska jeden nikdy neví)

Zdarec ....[/QUOTE]

Zdravim,

tak jsem zkoušel restartovat doUB menu, ale po tomto trojhmatu na A701 se provede následující:

1 x zavrčí a následně se vyresetuje do default nastavení.
Jak docílím toho, aby se mi zobrazilo UB MENU ?

Níže uvedený postup u mě nefunguje.
"dostanete sa tam tak ze stlacite tlacitko hlasitosti hora+dolu+reset"

Děkuji

cyberfoxcz (19)|23.7.2006 16:02
[QUOTE="cyberfoxcz"][QUOTE="xRoman"]OK. Takže ta verze R52 je pouze v čínštině. To znamená k ničemu.

Tady je ke stažení fimware R51:

http://rapidshare.de/files/23284781/r51.rar.html

Postup je stejný jako je popsán výše, pozná to při instalaci A701, funguje squele!

Fimware je english, čeština Sunnysoftu dodávaná na CD s novým Miem funguje bez problémů. GPS nabíhá za 1/3 času, používám jej 2 dny bez zatuhnutí či jiných problémů. Jediné co jsem zaznamenal je konflikt se softem Pocket Reclaimer nebo tak nějak, ja jsem ho někam vykopíroval a nevím z hlavy ten název, verze snad 2.5.4, s tím to fungovalo pouze do resetu či opětovného zapnutí. Pak už A701 nenajela.

Jediné co jsem ručně nastavoval je výkon, ten je po instalaci nastaven na nejvyšší, pro úsporu baterie jsem jej přehodil na auto.

Screenshoty nemám kam uploadnout, takže jen výpis o verzi: WM5 OS 5.1.70 (Build 14411.1.1.4).

Jo, jen tak pro jistotu, mi to jede, nikoho nenavádím, použijte servis! Pokud si Ačko sčubíte - Vaše věc ... hi. (No dneska jeden nikdy neví)

Zdarec ....[/QUOTE]

Zdravim,

tak jsem zkoušel restartovat doUB menu, ale po tomto trojhmatu na A701 se provede následující:

1 x zavrčí a následně se vyresetuje do default nastavení.
Jak docílím toho, aby se mi zobrazilo UB MENU ?

Níže uvedený postup u mě nefunguje.
"dostanete sa tam tak ze stlacite tlacitko hlasitosti hora+dolu+reset"

Děkuji

[/QUOTE]

Tak už jsem na to přišel.
Stačí si pouze pořadně přečíst přiložený návod.
Soubory nahrajete na SD spustíte exe soubor a vše už jede samo.
Zatím bych řekl, že jede vše v naprostém pořádku.

FOX
p910i (2)|25.7.2006 09:02
Chtěl jsem se zeptat jaká je ke dnešnímu datu aktuální verze ROM u Mia A701.
Zakoupili jsme, verze R45, problém s navigací, zatuhnutí při práci s GPS.
Někde jsem viděl zmínku o verzi R55 ?
unmasked_ce4you (59)|25.7.2006 20:17
[QUOTE="p910i"]Chtěl jsem se zeptat jaká je ke dnešnímu datu aktuální verze ROM u Mia A701.
Zakoupili jsme, verze R45, problém s navigací, zatuhnutí při práci s GPS.
Někde jsem viděl zmínku o verzi R55 ?[/QUOTE]

Zatuhnutí při práci s GPS mi dělalo při špatná konfigutaci GPS, tj jiná rychlost, jiný COM atd.
p910i (2)|26.7.2006 07:37
V nastavení rychlosti portu jsem vyzkoušel všechny možnosti, tedy přednostně vyčtené "funkční" z konfery a pak i nezmíněné varianty. Zámrz totální, nutnost vyjmutí baterie se opakoval dříve nebo později.