Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

ROM update pro HP iPAQ hw65xx (version 1.21)

Zdenek Malinsky (9781)|6.6.2006 11:25
http://h18007.www1.hp.com/support/files/HandheldiPAQ/us/download/23491.html (soubor SP31952.exe má 29,4 MB)

Update je pro modely hw6510c, hw6510d, hw6515, hw6515c, hw6515d, hw6515e, hw6515f.

Řeší některé stávající problémy této řady - GSM, GPRS, Bluetooth, GPS.

Dodržujte pokyny uvedené na výše uvedené stránce a nezapomeňte také manuálně zazálohovat data (z backupu nejdou použít) z PDA.

Vlastislav Šťastný (275)|6.6.2006 17:55
Nemohl by někdo zkušený uveřejnit zkrácený překlad, jak postupovat? Jestli v tom nebude nějaký háček a tak. Nebo stačí jenom stáhnout soubor a spustit ho přes AS, jako třeba při změně ROM u VARIA v rámci TM? Bylo by to pro nás starší a tedy "ruštináře" . Díky předem.
janstik_ce4you (124)|7.6.2006 20:23
Tento balík obsahuje PERMANENTNÍ PAMÌ� update utilita (RUU) a ROM obraz pro KOÒSKOU SÍLU iPAQ hw6515 a hw6515e mobilní posli.

POZNÁMKA: Potvrzení iPAQ modelu ID èíslo pøed zaèínáním stahovat a instaluje tento balík pomáhat zachránit systémové chyby. Užívat jakýkoli z následujících tøí metody jak potvrdit iPAQ model ID:

1. Otevøít škrticí klapku iPAQ ruèní a kohoutek zaèátek, pak kohoutek HP pomoc a podpora, a pak kohoutek øadový a model èíslo.
2. Otevøít škrticí klapku iPAQ ruèní a kohoutek zaèátek, pak kohoutek nastavení, pak kohoutek systém, pak kohoutek HP aktivum divák, a pak kohoutek systém.
3. S iPAQ ruèní zavøít škrticí klapku, odstranit víko akumulátoru a baterie. Model ID je tištìný na nálepce které je umístìný pod baterií. Ujistit se, že vložit znovu baterii okamžitì vyhnout se ztrátì dat.

Ujistìte se, že že tento balík podporuje model ID identifikoval pro iPAQ ruèní být aktualizovaný.

DÙLEŽITÝ: RUU Je navržený k tomu , aby vymìnit nynìjší ROM obraz a vymazat
spolupráci a všechny uživatelská data a programy na iPAQ
ruèní. Je dùležité èíst a rozumìt informaci
v èti mì souboru obsaženém v této aktualizaci PØED instalací
balík.

DÙLEŽITÝ:
o RUU je navržený k tomu , aby vymìnit nynìjší ROM obraz a vymazat spolupráci a všechny uživatelská data a programy na iPAQ ruèní. Je dùležité èíst a rozumìt informaci v èti mì souboru obsaženém v této aktualizaci PØED instalací balík.


Povznesení


* poskytnout globální systém pro mobilní komunikaci (GSM) rádio- mikroprogramové vybavení verze 2.12.00.
* Poskytnout GSM protokol skladištì verze R5G.23.00.05.
* Poskytnout Bluetooth Software Version 1.7.0.2900.
* Poskytnout rychlé GPS spojení øidiè verze 2.03.
* Poskytnout TODAYPANEL odlehèenou verzi 2.20.
* Vložit hesla legalizace protokol (KAŠE) jako standard hodnota pro Všeobecný balíèek rádio- služba (GPRS) legalizace nastavení.
* Pøejmenovat bezpeèný digitální (SD) a mini-SD karty "Akumulaèní karta."


Pre-potøeby


* Microsoft ActiveSync 3.8 (nebo pozdìji) je požadované.


Poznámky


* ÚÈEL:
o doporuèil
* OPERAÈNÍ SYSTÉM(S):
o Microsoft Windows Mobile 2003 SE - Pocketech PC telefonní sestøih


Instalace


JAK POUŽÍT:

1. Stahovat SoftPaq .EXE k adresáøi na vašem pevném disku.
2. Vykonat stažený soubor a uposlechnout na plátnì instrukce vybalit PERMANENTNÍ PAM̍ update soubory k adresáøi. (POZNÁMKA: Tento adresáø nemìl by obsahovat jakýkoliv soubor nebo složku z nìjaké pøedchozí ROM aktualizace.)
3. Ustanovit Activesync spojení mezi poèítaèem do ruky a hostitele PC používání USB spojení.
4. RUU.exe zaène automaticky. Uposlechnout na plátnì instrukce dokonèit PERMANENTNÍ PAM̍ aktualizace.

POZNÁMKA: Jakmile aktualizace je kompletní, .SPUSTITELNÝ SOUBOR stahoval ve fázi 1 moct být vymazaný, jestli požadovaný.

INSTALAÈNÍ POZNÁMKY:

1. Bìhem aktualizace, PERMANENTNÍ PAM̍ update utilita bude:
- zeptat se na ruèní pro nynìjší ROM obrazovou informaci.
- potvrdit , že nový ROM obraz je sluèitelný s KOÒSKOU SÍLOU iPAQ mobilní posel.
- automaticky umístí iPAQ ruèní v zazáøit mód.
- update ROM obraz na poèítaèi do ruky.
2. DÙLEŽITÝ: Vyøadit spolehlivého pomocníka a pøezimování mód na hostiteli PC. Jestli spolehlivý pomocník nebo pøezimování mód je aktivované bìhem aktualizace proces, kritické chyby smìjí vyskytovat se.
3. DÙLEŽITÝ: Plán dost èasu na to dokonèit aktualizaci. Úhrn èas na to vykonávat toto ROM update je odhadován na 20 minuty s USB spojením.
4. DÙLEŽITÝ: Nepùsobte spoleènì ruèní nebo odstranit to z KLIMATIZAÈNÍHO ZAØÍZENÍ síla nebo kolébka/kabel jednou stavové øádky objeví se na poèítaèi do ruky a aktuální update zaèal.
5. Jestli zpráva o chybì je zobrazená bìhem procesu, uposlechnout jakýkoliv dosažitelné instrukce opravit podmínku a zaèít PERMANENTNÍ PAM̍ update utilita znovu.
6. Aktualizace proces mùže být vykonaný zatímco pøipojený k hostiteli PC buï jak host nebo s ustanovenou spoluprácí.
Surgical (2364)|7.6.2006 21:13
Aspon to kodovani cestiny z toho prekladace jsi mohl redigovat...
Vlastislav Šťastný (275)|8.6.2006 06:34
Dík za překlad. Ještě si to trochu převedu do češtiny a o vikendu se do toho pustím.
Vlastislav Šťastný (275)|4.8.2006 14:58
Už jste to někdo provedl? Jak tošlo, nejsou zde nějaké záludnosti v průběhu procesu a vyplatí se celá ta operace? Já jsem zatím "upgradoval" pouze Vario a tam to šlo samo. Za každou informaci budu vděčný.
Vlastislav Šťastný (275)|9.8.2006 14:31
Nevíte někdo link na novou verzi ROM uvedenou v této diskuzi? Link z prvního příspěvku nějak nefunguje a ani na stránkách HP jsem nic nenašel.
Díky moc.
davhan (10)|9.8.2006 18:11
staci dat support/drivers a tam pohladat software..atd....a vyberiete si podla modelu .... ak mate zaujem...mozem vam poslat ROM 1.21 na model 6515d icq :264694433
Vlastislav Šťastný (275)|10.8.2006 10:07
Díka moc za odpověď. Dnes dokonce link z úvodu diskuze funguje. Chci se zeptat, zda Vy osobně jste upgrade ROM prováděl a jaké máte s celou záležitostí zkušenosti.
davhan (10)|10.8.2006 10:12
tak..stiahol som si konkretnu verziu rom do pc, spustil som subor a ono to robilo samo...stacilo len potvrdit zobar poloziek.. nic sa nestane , ani ked stiahnete zlu verziu ROM. mna na to instalacny subor upozornil, a ukoncil instalaciu este pred jej samotnym zacatim. potom som stiahol uz spravnu. cela instalacia prebiehala +- 15 minut , bez nejakych komplikacii. a v readme som cital nieco take, ze ked sa instalacia nahodou nepodari ( vypadok prudu...atd.. ) treba vyskusat hard reset a ono by to malo fungovat znova...neviem..neskusal som :-)
Erdkin (55)|10.8.2006 15:13
Upgrade jsem dělal před 2 dny. Jediný problém byl mezi židlí a stylusem;) , když jsem připojil HP k USB portu, který mám na PCMCI kartě, to se mu nelíbilo a jak je psáno v návodu, opravdu to chce připojit na USB port přímo na počítači (návod jsem četl asi po půlhodině čekání, až se pohne ukazatel instalace z 0,1%). Ale přežili jsme to oba.
Žádné podstatné změny jsem v nové verzi nepostřehl, asi je to všechno "uvnitř". Trošku byly problémy se synchronizací dat - HP přenáším mezi notebooky doma a v práci. Na domácím, kde jsem upgradoval to bylo v pohodě, na pracovním byly problémy s přepisem údajů a s přpojením na internet, pomohla reinstalace ActSync.
davhan (10)|10.8.2006 20:29
no..ano..aj mne to trvalo dlhsie, kym sa to pohlo z 0,1% ale netreba stresovat :D