Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

iGo 2006 pohledem dvou webů [pocketinfo.nl, mobilmania.cz]

Zdenek Malinsky (9781)|6.6.2006 10:05
Nevadí, že neumíte holandsky, jsou tam většinou jen screenshoty:

1 , 2 , 3


stránky produktu


Česky snad umí většina z nás, takže přikládám odkaz na megarecenzi:

šestistránková verze

nerozdělená textová verze
radiologie (21)|6.6.2006 12:06
Na Slovensku a východní evropě fakt dobrá - mohu potvrdit.
Zdenek Malinsky (9781)|6.6.2006 12:31
Pokud vím z ohlasů v diskuzích i od lidí na srazech přímo, tak je pro Slovensko jediná použitelná.
jt_ce4you (77)|6.6.2006 15:57
Mam IGO Europe 2006 uz nejakej patek na svym PDA a jsem vic nez spokojen..nejen s podporou VGA displej ale i s detailnosti, ovladanim.
Spoustu lidi muze odradit spousta nastavovani a celkem ukecana navigace, ale po delsim pouzivani ...je proste best.o)
Mel jsem moznost testovat Dynavix, Navigon, TOMTOM...a IGO je proste nejlepsi...aspon podle me:o)
Dost ody na IGO...ja jsem spokojen!.o)
szoustal_ce4you (174)|6.6.2006 20:27
Můj názor.plně se ztotožňuji.Mám taky i TomTom aposlední dobou používám iGO 2006. Mapové podklady stejné u ČR jako TT a na slovensku lepší a taky se mi zdá,že je mnohem méně náročný na hardvare telefonu než TT.Dám procesor třeba na 266Mh a jede úplně v pohodě.Mám MDA compact I.
Marek L. (28)|6.6.2006 20:36
Souhlasím. Osobně bych sice bral TomTom, vyhovuje mi víc, ale iGo je podle mého názoru srovnatelná navigace. Něco má horší, něco má zase lepší. V diskuzi na MM jsem ale nějak v menšině :)
cody_ce4you (3)|6.6.2006 23:37
ako je mozne ze su tak rozdielne nazory na iGo jedny chvalia druhy zatracuju, ja mam momentalne nuvi 350 ale uvazujem o iGo pretoze dokupenie zvysnych map ma vyjde drahsie ako kupa celeho iGo, no tieto rozdielne skusenosti ma odradzuju. Ma niekto skusenost s nuvi a s iGo aby vedel porovnat? Dik
Marek L. (28)|6.6.2006 23:57
Pro posuzování názorů v diskuzích mám takové soukromé měřitko: Pokud se v jednom příspěvku, který srovnává více produktů, objeví vedle sebe extrémní názory typu "Tohle je naprostá špička", "Tohle je naprostý šmejd", velmi zpozorním. Takový příspěvek už neberu jako objektivní srovnání, ale jen jako osobní názor, který mi sice může, ale pravděpodobně nebude vyhovovat.

Subjektivně totiž může být i detail důvodem pro naprosté zavržení produktu. Například když navigace hlásí odbočku později, než jsem zvyklý.

Je ale velmi nepravděpodobné, že se při srovnávání dvou produktů stejné třídy objeví opravdu takové extrémy, kdy by objektivně bylo nutné jeden produkt označovat superlativy a druhý totálně zavrhnout. Příspěvky, které něco takového naznačují, neberu vážně.

Ad Nüvi: Hraji si s ním teprve chvilku, takže zatím nemohu být objektivní. První dojmy ale nejsou moc dobré, iGo anebo i TomTom mi zřejmě budou vyhovovat víc. Ale možná si zvyknu.
Losos_ce4you (1147)|7.6.2006 00:13
iGO ma obrovske plus v podobe velikosti map na karte a to ze jsou " v kuse" ... to znamena ze neni problem odjet s jednou naplanovanou trasou z Kosic az do Portugalska , kompletni Evropa na 1Gb karte je asi "rekord" , podrobnost map je stejna jako u TomToma a navic ma pridanou hodnotu v podobe vychodni Evropy - Slovensko , Madarsko atd .... navigace a ovladani mi vsak vyhovuje vice u TomToma , tam by jeste mohlo iGo pridat - v kazdem pripade vyborny softik ....
jt_ce4you (77)|7.6.2006 09:53
..pro ty co maji IGO nakopirovane na sve SD karte a sehnali jste si "jisty" soubor.

Vyborna vec...pokud jezdite prevazne jen po Ceske republice...staci si ostatni mapy odmazat...a mate vlastne IGO CZ 2006...a IGO to bez problemu zvladne. Takze zaberete minimum mista na SD karte, a nemusite prehazovat IGO SD kartu, se svou SD kartou. Sam mam 2GB SD..a mam tam IGO Europe 2006 pouze s mapou CZ...a pripadne ze pojedu do ciziny...muzu si prikopirovat mapy.

Pro adminy: doufam ze to neberete jako propagovani warezu....mam ofiko IGO..jen jsem si sehnal "jisty" soubor co mi umoznuje tohle sverazne reseni..ktere samotnemu IGO softweru nevadi (nevim jak autorum:o)...ale me to usetri cas s prehazovanim karet...a misto na SD karte...takze doporucuju:!: :yes: ;)
Quack_ce4you (3)|20.6.2006 11:39
zkouším asi 2 dny iGO 2006 a mám problém -i když mám asi 11,5MB volné OP, tak se mi objevuje hlášení o nedostatku paměti :-(
beecher (9270)|20.6.2006 15:17
Tak je potreba uvolnit jeste trochu vic...

BTW Jake zarizeni?
Quack_ce4you (3)|20.6.2006 15:48
Acer N35 , 2GB SD karta Pretec Cheetah
beecher (9270)|20.6.2006 17:43
Tak zkuste zvetsit v nastaveni pameti misto pro spustene Programy...
Quack_ce4you (3)|20.6.2006 17:55
už jsem právě uvolnil kde co, takže jinými slovy - iGO je šílený žrout paměti :-( - ještě zkusím přesunout ten exáč igo na kartu - jestli to pojede :-)
Surgical (2364)|20.6.2006 18:10
Sileny zrout pameti? :) Tos jeste nezkusil Dynavix....
Apropo, co ti bezi v pozadi, ze mas jen 11,5MB volne RAM?
atomion (1159)|20.6.2006 19:26
[QUOTE="Surgical"]Apropo, co ti bezi v pozadi, ze mas jen 11,5MB volne RAM?[/QUOTE]
..to s 64MB RAMkou není žádná věda.. Běží mi jen AS a mám 8,3 MB.. Holt to chce čas od času udělat softreset a ona se paměť uvolní.. ;)