Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Ubytek funkci na PPC 2002 oproti Win CE 2,0

adamekma (250)|15.10.2003 20:36
Seznam zimzelych funkci jsem se rozhod dat dohromady pro lidi prechazejiciho z Win CE na PPC, aby nebyli tak zklamany jako ja, kdyz neco nenajdou a vedeli do ceho jdou. Vetsinou se jedna o mensi moznosti nastaveni.

A taky doufam, ze cast z toho jde vyresit nejakejma pluginama, takze budu rad kdyz tady nekdo neco doporuci :)
diky.

-na hlavnim panelu neni mozne s casem zobrazovat datum. Pro info o datumu je potreba prejit na "dnes" displej. Prip. klepnout stylusem na ten cas na panelu, ale to mi moc nefunguje.

-Vlastnosti pripominky (vyber waw souboru, blikani...) nejde nastavit pro kazdou schuzku zvlast, jen centralne.

-zmizel vyber z tlacitek zavrit okno (HW tlacitko esc) x tlacitko OK
-vzdy je jen jedno z nich, vetsinou OK, takze kdyz vlezu do nastaveni napr. pripojeni a nic nezmenim, tak pro navrat stejne musim stisknout "OK" a dobu cekat nez se to ulozi

Ale hlavne - kdyz otevrete napr. wordovsky dokument, zprasi se pokrocile formatovani a pro opusteni jsou jen 2 volby - bud ulozit nebo smazat - to je nehoraznost - cekal bych moznost "zavrit bez ulozeni - nejde"
-totez kdyz si clovek omylem zkazi nejaky jiny zaznam kdekoliv v PDA - i kdyz zpravidla je mozny se vratit k ulozenymu

-ze jsem u tech office - podporuje to min funkci nez jsem cekal - prumerny dokument vytvoreny v PC to malokdy zobrazi spravne

-v letter recognizeru (v CE se to jmenovalo jinak - proste OCR rozeznavani psanejch znaku na plose jako na palmu) uz nejsou zkratky ctrl+c, +v, +x
sice na vetsine mist je to mozny udelat dlouhym stiskem stylusu, ale je to pomalejsi. A nejde to vsude, uz jsem se i musel prepnout na virtualni klavesnici

-pri dokoncovani slov si nemuzu nastavit preferenci volby vyrazu - mel jsem tam volbu ze nejdulezitejsi jsou ty nauceny (coz je pri anglicky T9 nejvhodnejsi), to ted nejde nastavit

jeste si treba na neco vzpomenu, tak to kdyztak zedituju

ps a ja konkretne presel z Philips Nino na FSC Pocket Loox