Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

SmartMaps upgrade verze 1.8.5

pigi_ce4you (2)|5.6.2006 17:07
Dobry den, prosim o pomoc- mam SmartMaps 1.8.5 a nelze je taměř vůbec použivat pro problem s komunikaci s GPS, tak jak se o tom piše i na tomto foru, taky jsem se zde dočetl, že bych si na strankach http://www.pdamapy.cz/samoobsluha/registrace/
měl stahnout upgrage, ale nemužu se zaregistrovat, mam 3 seriove čisla od 3 map ( autoatlas, cykloatlas a Praha , ale žadne čislo mi to nebere, ačkoliv jsou správná a při instalaci do SmartMaps do mého MDA Vario normalně tyto čisla funguji ...?!? Prosim pomozte ! Diky MOC !!!!
martinsky@quick.cz
beecher (9270)|5.6.2006 17:23
Verze 1.8.5? To je nejak hodne stare, ne?

Navic registrace se po prechodu SmartMaps pod PlanStudio dost zmenila. Obratil bych se na jejich podporu...
petr22_ce4you (454)|6.6.2006 17:37
Obavam se ze pokud se opravdu jedna o prastarou verzi 1.8.5, tak jeji seriova cisla jsou naprosto k nicemu. Podporovana je verze 2.0 a vyssi.
Vlastislav Šťastný (275)|6.6.2006 17:48
Mám úplně stejný problém s registrací, jako autor příspěvku. Mám dvě legální mapy a po zadání čisel mě systém odmítne. Už jsem to vzdal i když mě to mrzí.
wisp_ce4you (200)|8.6.2006 12:02
Obratil jsem se na podporu [EMAIL=pda@planstudio.cz]pda@planstudio.cz[/EMAIL] pri problemech s registraci mapy a oni mi zaregistrovali mapu "rucne" vice mene obratem.