Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

MDAc a ovladani elektrospotrebicu.........snad uz naposledy

panther01 (29)|5.6.2006 16:15
uz jsem se na tohle ptal v ruznych diskuzich o mdac ale nikde mi nedokazaly rict poradny výsledek....porad ze mam hledat(vite jak to chodi) atd. proste se vymlouvaly!ja osobne jsem zkousel NOVII a Total remote s výsledkem takovým ze NOVIE nesla vubec a Total remote na 30cm ...takze se ptam jestli to vubec nekomu chodi s k terým programem pripadne na jakou vzdalenost!diky za odpovedi!

PS:snad mi to uz po druhe nesmazou,myslim ze tato problematika tu zajima dost lidi
phaeton_esc (261)|5.6.2006 16:56
problem neni v programech, program je v zarizeni. ppc pristroje nemaji moc velky dosah u irda. symbian ti da treba 3 metry, ppc stezi pul metr. problem je v dosahu irda...
Surgical (2364)|5.6.2006 17:03
Neni to ani o Symbianu, ani o WinCE, ale pouze a jen o pouzitem hardwaru, v PDA. iPaq 37xx, 2210, 55xx maji CIR s dosahem kolem 3 metru, kdyz jsem mel a zkousel Compacta, mel dosah cca 80cm-1m , muj nynejsi strojek ma dosah obdobny.
Na starsich forech modaco aj. byly pokusy zvysit dosah IR pomoci ruznych voltmodu apod. ale obvykle diskuse koncily oznamenim o prepaleni vysilaci IR diody v zarizeni.
Btw. pokusy s Novii Remote na Variu u me obvykle koncily nedetekci prislusneho IR hardwaru...mozna se uz neco objevilo, co spolupracuje, ale jelikoz Vario osobne nepouzivam, tak jsem po tom uz nepatral.

P.S. dosah lze zvysit predsazenim spojkoveho optickeho skla (dalekozraci nosi vzdy s sebou :) )ale manipulace asi prilis pohodlna nebude....
panther01 (29)|5.6.2006 17:59
me to totiz fungovalo u vsech ppc co jsem zatim mel(del axim x3i,acer n50) alespon na 5 metru...takze jsem si to taky myslel ze to bude asi hardwarem MDAc ale radsi jsem se zeptal...mockrat diky vsem za odpovedi
ElSoft (1244)|6.6.2006 05:34
[QUOTE="Surgical"].... kdyz jsem mel a zkousel Compacta, mel dosah cca 80cm-1m.....[/QUOTE] no, já teď testoval MDA II a ovládal jsem elektrospotřebič na dálko cca 150km :D
Surgical (2364)|6.6.2006 10:00
Huh? Vlastne, dej mi taky couda....
sz_gex (1)|13.6.2006 01:19
Ahoj kolegove Compactiste. Asi budou nejake rozdily mezi hardwarem jednotlivych Compactu, protoze me Total Remote a jeste asi dva dalsi programy bezi tak na 3 - 4 metry bez problemu. Bylo to dlouhe hledani a zkouseni vsech ruznych programu, ale rozhodne mi to fungovalo nakonec v poradku. V soucasne dobe uz Compacta jako IR ovladac nepouzivam, ale kdyby byl zajem, tak mam nekde zalohu, takze by slo zjistit konkretni programy a verze...
panther01 (29)|13.6.2006 06:52
dobry den

ja bych rozhodne zajem mel jestli by jste byl ochoten zjistit ty verze programu ktere vam fungovaly !mockrat diky(webworks@email.cz)
atomion (1159)|13.6.2006 07:01
2sz_gex: Kdyžtak to dejte sem do fóra ať na to můžou kouknout všichni.. Taky bych měl zájem.